Povezane vesti

Đilas: Nemam račune nigde osim u Srbiji

Đilas: Nemam račune nigde osim u Srbiji

RTS 15.03.2021
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da nema nikakve privatne račune nigde, osim u Srbiji. Đilas je, na pres-konferenciji rekao da nema firmu na Mauricijusu, niti je tamo ovlašćen na bilo kakav račun. "Bio sam samo jednom sa… »
Đilas odgovara Vučiću o “računu na Mauricijusu”

Đilas odgovara Vučiću o “računu na Mauricijusu”

Nova 15.03.2021
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je da ne poseduje privatne račune nigde, osim u Srbiji. Kako je naveo, na Mauricijusu nema nikakvu firmu, nije ovlašćen ni na kakav račun. “Bio sam pre 20 godina jednom sa porodicom na godišnjem… »
Djilas: Nemam račune van Srbije

Djilas: Nemam račune van Srbije

Novi magazin 15.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas izjavio je danas da ne poseduje račune na Mauricijusu ili u bilo kojoj državi van Srbije. Komentarišući navode predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ima tajne račune na tom ostrvu u… »
Đilas: Nemam račune van Srbije

Đilas: Nemam račune van Srbije

Danas 15.03.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da ne poseduje račune na Mauricijusu ili u bilo kojoj državi van Srbije. „Nemam račune niti firmu na Mauricijusu, tamo samo jednom bio na odmoru sa porodicom pre 20 godina… »
Đilas: Nemam privatne račune na Mauricijusu, ni u Švajcarskoj

Đilas: Nemam privatne račune na Mauricijusu, ni u Švajcarskoj

N1 Info 15.03.2021
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je da ne poseduje privatne račune nigde, osim u Srbiji. Kako je naveo, na Mauricijusu nema nikakvu firmu, nije ovlašćen ni na kakav račun. „Bio sam pre 20 godina jednom sa porodicom na godišnjem… »

Vesti dana »