Povezane vesti

Krajinović napustio izolaciju, već u utorak igra u Dubaiju

Krajinović napustio izolaciju, već u utorak igra u Dubaiju

Nova 15.03.2021
Filip Krajinović će ipak igrati na turniru u Dubaiju! Nakon što je objavio da je njegov fizioterapeut Vlade Kaplarević dobio pozitivan nalaz na koronavirus bio je onemogućen da putuje, ali sada može da se uputi na novu destinaciju. Objasnio je da je… »
Krajinović “zarobljen” u Dohi: Ne puštaju me iz zemlje, hotela, sobe...

Krajinović “zarobljen” u Dohi: Ne puštaju me iz zemlje, hotela, sobe...

Mozzart sport 15.03.2021
"Prvo su mi rekli da ću ostati dva-tri dana dok ne dobijem dva negativna testa. A onda je došla informacija da ću morati da ostanem sedam dana. Nakon toga nova informacija je da moram da budem 14 dana u karantinu" Teška i neobična situacija za Filipa… »
Užas! Jedva su me izvukli! Filipa pustili iz izolacije: Srpski teniser još uvek nije odustao, posle drame ide u Dubai

Užas! Jedva su me izvukli! Filipa pustili iz izolacije: Srpski teniser još uvek nije odustao, posle drame ide u Dubai

Mondo 15.03.2021
Rekao je da želi da završi sezonu, ali... Rekao je da želi da završi sezonu, ali... Nakon što je ispao u prvom kolu turnira u Dohi, saznao je da mora u izolaciju. Srpski teniser Filip Krajinović prethodnih dana proživljava dramu u Kataru. Nakon… »
Krajinović zarobljen u Dohi, traži formulu za spas

Krajinović zarobljen u Dohi, traži formulu za spas

Sportske.net 15.03.2021
Srpski teniser Filip Krajinović nalazi se u sobi u Dohi, koju ne može da napusti jer je njegov fizioterapeut, sa kojim je bio u kontaktu, zaražen koronavirusom. Krajinović se jutros uključio u Jutarnji program TV Prva gde je voditeljima pokušao da… »
Filip Krajinović dočekao lepe vesti, može da putuje posle korona frke u Dohi!

Filip Krajinović dočekao lepe vesti, može da putuje posle korona frke u Dohi!

Sportal blic 15.03.2021
Srpski teniser Filip Krajinović dobio je dozvolu da iz Dohe ode u Dubai. Jedan član njegovog tima, tačnije fizioterapeut Vlade Kaplarević, bio je pozitivan na korona virus, pa je naš reprezentativac isprva bio onemogućen da putuje, ali je sve… »
Krajinović očajan i besan: Izgubio sam želju za tenisom

Krajinović očajan i besan: Izgubio sam želju za tenisom

Nova 15.03.2021
Filip Krajinović nalazi se u izolaciji u Dohi, odakle je objasnio kako je izgubio želju za povratkom na teren i da će po povratku kući odlučiti šta će dalje. Srpski teniser našao se u neprijatnoj situaciji i to ne svojom krivicom… Njegov… »
Krajinović očajan, traži pomoć: Srbina ne puštaju iz sobe! Pogledajte kako izgleda Filipov zatvor u Dohi (video)

Krajinović očajan, traži pomoć: Srbina ne puštaju iz sobe! Pogledajte kako izgleda Filipov zatvor u Dohi (video)

Večernje novosti 15.03.2021
SRPSKI teniser Filip Krajinović se trenutno nalazi u Dohi u izolaciji, jer je jedan član njegovog tima, tačnije fizioterapeut Vlade Kaplarević pozitivan na Kovid-19. Teniser se uključio u "Jutru" i objasnio da u izolaciji mora da ostane 14 dana, i da… »

Vesti dana »