Povezane vesti

Marko Miljković progovorio o donacijama za njega i Lunu pa otkrio kako se trudnica oseća nakon Dubaija!

Marko Miljković progovorio o donacijama za njega i Lunu pa otkrio kako se trudnica oseća nakon Dubaija!

Vesti online 15.03.2021
Rijaliti učesnik Marko Miljković govorio je o putovanju u Dubai i spekulacijama da su fanovi njemu i njegovoj verenici Luni Đogani dali 25.000 eura. – U Dubaiju je bilo prelepo. Nije to tako kako je uživo, tamo je kao da te neko bacio u… »
Put u Dubai sam ja platio, niko nam nije dao novac: Miljković nakon priče da su Luni i njemu fanovi poklonili 25.000 €

Put u Dubai sam ja platio, niko nam nije dao novac: Miljković nakon priče da su Luni i njemu fanovi poklonili 25.000 €

Mondo 15.03.2021
Oglasio se i sve negirao. Oglasio se i sve negirao. Luna Đogani i Marko Miljković nedavno su se vratili sa odmora iz Dubaija, a po povratku odmah ih je sačekala vest da su njihovi fanovi navodno prikupili za njih 25.000 evra. Đoganijeva je to brzo… »
Ružna je osobina gledati u tuđ džep! Marko Miljković odgovorio na prozivke đoletovoj i slađinoj ćerki Silviji: Neka…

Ružna je osobina gledati u tuđ džep! Marko Miljković odgovorio na prozivke đoletovoj i slađinoj ćerki Silviji: Neka…

Kurir 15.03.2021
Rijaliti učesnik Marko Miljković bio je gost današnjeg izdanja emisije "Puls Srbije" na Kurir televiziji i tom prilikom prokomentarisao je izjavu Silvije Đogani, ćerke Slađe Delibašić i Đoleta Đoganija, u kojoj je rekla da ne bi ušla u rijaliti… »

Vesti dana »