Povezane vesti

Ovo nije moj politički kraj! Milo Đukanović se prvi put oglasio posle izbora: "Verujem u skori povratak DPS-a u vlast"

Ovo nije moj politički kraj! Milo Đukanović se prvi put oglasio posle izbora: "Verujem u skori povratak DPS-a u vlast"

Mondo 15.03.2021
Tvrdi da iz partijskog ugla nemaju razloga za nezadovoljstvo. Tvrdi da iz partijskog ugla nemaju razloga za nezadovoljstvo. Demokratska partija socijalista (DPS) popravila je rezultat u odnosu na parlamentarne izbore i time najavila svoju stabilnu ulogu… »
Ðukanović se oglasio posle debakla u Nikšiću, Milo najavio svoje novo ustoličenje!

Ðukanović se oglasio posle debakla u Nikšiću, Milo najavio svoje novo ustoličenje!

Alo 15.03.2021
Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Ðukanović poručio je večeras da rezultat lokalnih izobra u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je za TV Nova BiH istakao da je DPS i dalje najjača politička partija u toj… »
Đukanović: Rezultati u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Rezultati u Nikšiću nisu moj politički kraj

RTV 15.03.2021
PODGORICA - Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović poručio je večeras da rezultat lokalnih izbora u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je za TV Nova BiH istakao da je DPS i dalje najjača politička partija… »
Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Politika 15.03.2021
Crnogorski predsednik Milo Đukanović poručio je da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je za ponovio da je DPS i dalje najjača politička partija u Crnoj Gori. „Videli ste da se to u ovom slučaju nije dogodilo, da je DPS… »
Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Sputnik 15.03.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović poručio je da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je ponovio da je DPS i dalje najjača politička partija. Videli ste da se to u ovom slučaju nije dogodilo, da je DPS popravio rezultat u… »
Đukanović: DPS i dalje najjači, rezultat u Nikšiću nije moj politički kraj

Đukanović: DPS i dalje najjači, rezultat u Nikšiću nije moj politički kraj

N1 Info 15.03.2021
Demokratska partija socijalista na izborima u Nikšiću popravila je rezultat u odnosu na parlamentarne i time najavila skori povratak u državnu vlast, smatra predsednik Crne Gore Milo Đukanović. Đukanović, koji je i predsednik DPS-a, je za… »
Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

RTS 15.03.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović poručio je da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj, dodajući da "veruje u svoj skori povratak u državnu vlast". Milo Đukanović je za TV Nova BiH, nakon lokalnih izbora u Nikšiću, ponovio da… »
Đukanović: Uskoro se vraćam u državnu vlast

Đukanović: Uskoro se vraćam u državnu vlast

Nova 15.03.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je danas da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj, kao i da je DPS najjača politička partija u Crnoj Gori. “Videli ste da se to u ovom slučaju nije dogodilo, da je DPS popravio rezultat… »

Vesti dana »