Povezane vesti

Milo udario na Beograd: “Barijera smo da Crna Gora ponovo bude plen velike Srbije”

Milo udario na Beograd: “Barijera smo da Crna Gora ponovo bude plen velike Srbije”

Vesti online 16.03.2021
Crnogorski predsednik Milo Đukanović kaže da ga ne iznenađuje retorika političkih protivnika koji, kako tvrdi, u njemu vide poslednju barijeru za ostvarivanje svog nauma – da Crna Gora ponovo bude plen “velike Srbije”. Djukanović je u… »
Rekonstrukcija vlade nakon izbora u Nikšiću nije izvjesna

Rekonstrukcija vlade nakon izbora u Nikšiću nije izvjesna

WDR 16.03.2021
Vesna Rajković, Podgorica Demokratska partija socijalista predsjednika Mila Đukanovića izgubila je izbore u Nikšiću i vlast će moći da formiraju dvije prosrpske koalicije. Izbori u Nikšiću, na koje je izašlo više od 80 odsto birača, daleko… »
"Ja sam poslednja barijera protiv Srba, 30 godina samo mene optužuju"

"Ja sam poslednja barijera protiv Srba, 30 godina samo mene optužuju"

Alo 16.03.2021
Crnogorski predsednik Milo Ðukanović kaže da ga ne iznenađuje retorika političkih protivnika koji, kako tvrdi, u njemu vide poslednju barijeru za ostvarivanje svog nauma - da Crna Gora ponovo bude plen "velike Srbije". Ðukanović je u inervjuu za… »
Đukanović: Verujem u skori povratak DPS-a u državnu vlast u Crnoj Gori

Đukanović: Verujem u skori povratak DPS-a u državnu vlast u Crnoj Gori

Telegraf 16.03.2021
Demokratska partija socijalista je, kako kaže predsednik Crne Gore, na izborima u Nikšiću napravila izuzetan rezultat. Snaga Demokratske partije socijalista je veoma respektabilna i ta snaga upravo onemogućava nacionalizam i šovinizam, rekao je… »
Đukanović: Rezultati u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Rezultati u Nikšiću nisu moj politički kraj

Telegraf 16.03.2021
Đukanović kaže da je na neki način logično da je svega nekoliko meseci nakon pobede danas vladajuće koalicije, na koju su čekali 30 godina, "još na sceni euforija pobednika" Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista (DPS) Milo… »
Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Đukanović: Izbori u Nikšiću nisu moj politički kraj

Danas 16.03.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović, poručio je da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je za TV Nova BiH ponovio da je DPS i dalje najjača politička partija. „Videli ste da se to u ovom slučaju nije dogodilo, da je DPS… »
Milo ne priznaje poraz: Prvo obraćanje Đukanovića posle izbora: Rezultat u Nikšiću nije politički kraj

Milo ne priznaje poraz: Prvo obraćanje Đukanovića posle izbora: Rezultat u Nikšiću nije politički kraj

Blic 15.03.2021
Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović poručio je da izborni rezultat u Nikšiću nije njegov politički kraj. On je za TV Nova BiH istakao da je DPS i dalje najjača politička partija. Kako je ocenio, iz… »

Vesti dana »