Povezane vesti

Svi pevaju, a samo sam ja kriv: Darko Lazić se ovim rečima pravda nakon korona žurke!

Svi pevaju, a samo sam ja kriv: Darko Lazić se ovim rečima pravda nakon korona žurke!

Mondo 16.03.2021
Kako kaže ne oseća krivicu. Kako kaže ne oseća krivicu. Darko Lazić u ponedeljak, 15. marta uveče ponovo je prekršio mere krznog štaba kada je zatečen na jednoj žurci u Beogradu. Nešto ranije oglasila se njegova verenica Marina Gagić koja je… »
Marina NA RUBU ŽIVACA zbog Darka! „Ne znam ŠTA RADI, ni gde IDE!”

Marina NA RUBU ŽIVACA zbog Darka! „Ne znam ŠTA RADI, ni gde IDE!”

Svet & Skandal 16.03.2021
Pevač Darko Lazić navodno je legitimisan sinoć na “korona žurci“ koju je prekinula komunalna policija. Prema pisanju domaćih medija, komunalna policija je u objektu u kome je pevao popularni pevač zatekla oko 25 gostiju koji su se usred… »
"Svi pevaju i rade, samo mene prozivate": Posle prekinute korona žurke Darko Lazić se pravda

"Svi pevaju i rade, samo mene prozivate": Posle prekinute korona žurke Darko Lazić se pravda

Blic 16.03.2021
Sinoć je u Beogradu u 21.45 prekinuta još jedna "korona žurka", na kojoj je pevao folker Darko Lazić. Pevač se sada oglasio za domaće medije i istakao da se ne oseća krivim. - Nemam komentar, ovde sam ja za sve kriv izgleda. Poštovao sam mere… »
Oglasila se Marina Gagić, nakon što je Darko Lazić uhvaćen na korona žurki!

Oglasila se Marina Gagić, nakon što je Darko Lazić uhvaćen na korona žurki!

Vesti online 16.03.2021
Komunalna milicija sinoć je u Beogradu razbila još jednu “korona žurku”. Naime, komunalni milicajci su zatekli muziku uživo i oko 25 gostiju, a među prisutnima je bio u Darko Lazić. Svi prisutni su legitimisani, protiv organizatora su podnete… »
Prekinuta „korona žurka” na splavu „Mala kolubara”

Prekinuta „korona žurka” na splavu „Mala kolubara”

Politika 16.03.2021
Na splav-restoranu „Mala Kolubara” u Beogradu Komunalna milicija zatekla je sinoć u 21.45 muziku uživo i oko 25 gostiju, saznaje Tanjug. Uz asistenciju policije svi gosti su legitimisani, a protiv pravnog lica podnete su prijave po zakonu o zaštiti… »
Darko Lazić lumpovao na rasturenoj korona žurci

Darko Lazić lumpovao na rasturenoj korona žurci

Nova 16.03.2021
Darko Lazić očigledno ne poštuje nikakva pravila i propise, pa živi onako kako njemu odgovara. Džaba mu kazne i opomene kad on i dalje tera po svome, što je dokazao u više navrata. Iako je pre nekoliko noći pevao na jednoj privatnoj proslavi na… »
"Ne znam gde je ni šta radi": Oglasila se Darkova verenica, nakon korona žurke na kojoj je prisustvovao Lazić

"Ne znam gde je ni šta radi": Oglasila se Darkova verenica, nakon korona žurke na kojoj je prisustvovao Lazić

Večernje novosti 16.03.2021
PEVAČ Darko Lazić zatečen je sinoć na jednoj korona žurki u Beogradu koju je razbila komunalna policija. Lazić je ponovo prekršio mere. Naime, komunalna policija zatekla je oko 25 godistiju u objektu koji su usred pandemije lumpovali i veselili se… »
Foto - prekinuta korona žurka: Darko Lazić se veselio i zabavljao goste

Foto - prekinuta korona žurka: Darko Lazić se veselio i zabavljao goste

Večernje novosti 16.03.2021
PRIPADNICI Komunalne policije i ove noći rasturili su još jednu "korona žurku", na kojoj je, uprkos svim upozorenjima, preporukama i zabranama nadležnih organa, prisustvovao i folker Darko Lazić! Poznati pevač očigledno ne mari za kontinuirane… »
(Foto) prekinuta korona žurka: Pevač Darko Lazić se veselio i zabavljao goste

(Foto) prekinuta korona žurka: Pevač Darko Lazić se veselio i zabavljao goste

Blic 15.03.2021
Večeras je u Beogradu prekinuta još jedna "korona žurka", na kojoj je pevao folker Darko Lazić, saznaje "Blic". Na jednom prestoničkom splavu u 21:45 komunalna milicija, uz pratnju policije, prekinula je uživo muziku na veselju sa 25 ljudi. Svi koji… »

Vesti dana »