Povezane vesti
Svet: Od početka pandemije više od 121 milion slučaja; Novi crni rekord u Brazilu - 2.841 osoba umrla za jedan dan
RTV 16.03.2021
TOKIO, SIDNEJ - Australija ne planira da prekine korišćenje vakcine kompanije AstraZeneka, izjavio je državni zvaničnik Džoš Frajdenberg u vreme kada je nekoliko evropskih država zaustavilo primenu ove vakcine nakon što su prijavljene ozbiljne nuspojave… »
Suga primio vakcinu uoči susreta sa Bajdenom
Blic 16.03.2021
Japanski premijer Jošihide Suga primio je prvu dozu vakcine protiv Kovida 19 u okviru priprema za sastanak sa američkim predsednikom Džozefom Bajdenom narednog meseca. Suga je prvi od japanskih zvaničnika koji se javno vakcinisao. Oko 80 do 90 japanskih… »
Japanski premijer primio vakcinu pred susret s Bidenom
Slobodna Evropa 16.03.2021
Japanski premijer Jošihide Suga primio je prvu dozu vakcine protiv COVID-a 19 u okviru priprema za sastanak sa američkim predsjednikom Joeom Bidenom narednog mjeseca. Suga je prvi od japanskih zvaničnika koji se javno vakcinisao. Oko 80 do 90 japanskih… »
Vesti dana »

Dekani Univerziteta u Kragujevcu: Ulazak zaposlenih u rektorat opravdan i legitiman
N1 Info pre 10 minutajoš 29 povezanih

Dvojica ubijenih u pucnjavi u Dalasu u objektu Službe za imigraciju
BBC News pre 56 minutajoš 27 povezanih

"Bez Kine, Putinova Rusija je ništavna": Zelenski nakon sastanka sa Trampom: Moskva se plaši Amerike, nekažnjeno produžavaju rat
Blic pre 6 minutajoš 24 povezane