Povezane vesti

Ranjavanje provalnika u Lebanu pokrenulo niz pitanja: Smem li da napadnem razbojnika ako mi upadne u kuću?

Ranjavanje provalnika u Lebanu pokrenulo niz pitanja: Smem li da napadnem razbojnika ako mi upadne u kuću?

Blic 16.03.2021
Kako da se odbranim kada mi provalnik upadne u kuću? Smem li da ga napadnem, udarim palicom? Da potegnem pištolj ako je naoružan? Koliko daleko smem da idem u odbrani sebe, svoje porodice i svoje imovine? Ova i slična pitanja postavljaju sebi mnogi… »
"Ne zameram komšiji što mi je upucao sina": Oglasila se majka razbojnika kog je ranio bivši policajac kom je sa sekirom u…

"Ne zameram komšiji što mi je upucao sina": Oglasila se majka razbojnika kog je ranio bivši policajac kom je sa sekirom u…

Blic 16.03.2021
Povodom kontroverznog događaja u noć 13. marta, kada je policajac u penziji Milutin Cvetković (86) ranio provalnika Dalibora S. (34), oglasila se i provalnikova majka. - Ne zameram komšiji što mi je upucao sina... Šta je moj Dalibor radio u pola… »
Majka provalnika kog je ranio Milutin (87): Ne krivim komšiju što mi je upucao sina! On je problematičan, pio je lekove i…

Majka provalnika kog je ranio Milutin (87): Ne krivim komšiju što mi je upucao sina! On je problematičan, pio je lekove i…

Kurir 16.03.2021
Podržavam komšiju Milutina! Moj sin je problematičan. Pio je lekove i alkohol, to je jedna vrsta droge. Sina ne opravdavam, a čoveka ne krivim, kad nije ništa kriv. Ovo kaže majka provalnika Dalibora S. (34) iz Lebana, koji je u subotu naoružan… »

Vesti dana »