Povezane vesti
"Vučiću bi uskoro mogla da svanu teška vremena"
Pravda 16.03.2021
Nemačka analitičarka i poznavalac balkanskih prilika Johana Dajmel izjavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić do sada uspevao da maše zastavom EU - tvrdeći da se zalaže za integracije, istovremeno podrivajući demokratiju, vladavinu zakona i… »
Nemačka analitičarka: Vučiću bi mogla da svanu teška vremena
Nova 16.03.2021
Sa novom metodologijom procesa proširenja EU, u kojoj su vladavina prava i reforme povezane sa finansijskom pomoći iz Brisela, mogla bi da svanu teška vremena za predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je do sada uspevao da maše zastavom EU tvrdeći da… »
Nemačka analitičarka: Vučiću bi uskoro mogla da svanu teška vremena
N1 Info 16.03.2021
Nemačka analitičarka i poznavalac balkanskih prilika Johana Dajmel izjavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić do sada uspevao da maše zastavom EU - tvrdeći da se zalaže za integracije, istovremeno podrivajući demokratiju, vladavinu zakona i… »
Dajmel: Uskoro bi za Vučića mogla da dođu teška vremena
Danas 16.03.2021
Nemačka analitičarka i poznavalac balkanskih prilika iz Minhena Johana Dajmel izjavila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić do sada uspevao da maše zastavom EU – tvrdeći da se zalaže za integracije, istovremeno podrivajući demokratiju, vladavinu… »
Vesti dana »
Sevaju varnice! Tramp se obrušio na Merca, preti Nemačkoj radikalnim potezom! Evo zašto Amerika ima tamo baze
Kurir pre 2 satajoš 29 povezanih
Protest u Rakovici nakon napada na aktiviste u Resniku: "Nasilje nas neće obeshrabriti"
Insajder pre 2 satajoš 22 povezane
Srbija pala za osam mesta na Indeksu slobode medija, najlošija u regionu
Savremena politika pre 10 satijoš 21 povezana
Popodnevni špic u Beogradu: Na Gazeli automobili "stoje", velika gužva i na Autokomandi (foto)
Euronews pre 5 satijoš 31 povezana
Penjaroja posle pobede nad Slobodom: "Imali smo problema, ali pobedom je ostvaren primarni cilj"
Dnevnik pre 51 minutajoš 57 povezanih




