Povezane vesti

Piksijevi aduti na putu za Katar: Tadić, Sergej, Vlahović…

Piksijevi aduti na putu za Katar: Tadić, Sergej, Vlahović…

Nova 16.03.2021
Bliži se početak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu u koje Srbija ulazi sa novim selektorom i novim nadama da će ovoga puta stvari doći na svoje mesto i reprezentacija odigrati na nivou kojim se svi nadamo. Dragan Stojković Piksi se u… »
Piksiju niko neće da sastavlja tim: "Niko mi nije rekao da nekoga sklonim! To kod mene ne prolazi!

Piksiju niko neće da sastavlja tim: "Niko mi nije rekao da nekoga sklonim! To kod mene ne prolazi!

Večernje novosti 16.03.2021
SELEKTOR Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je o igračima kojih nije bilo na spisku pred mečeve u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru. Doskorašnji kapiten Srbije Aleksandar Kolarov, Adem Ljajić, Luka Milivojević i Nikola Maksimović… »
Bez "skrivalica" i "pričam ti priču", ovakvog selektora je vredelo čekati: Zašto je precrtao Kolarova, Ljajića…

Bez "skrivalica" i "pričam ti priču", ovakvog selektora je vredelo čekati: Zašto je precrtao Kolarova, Ljajića…

Sportal blic 16.03.2021
Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije objasnio je zašto na spisku nema doskorašnjeg kapitena Aleksandra Kolarova, ali i Luke Milivojevića, Adema Ljajića, Nikole Maksimovića... Prvi spisak novog selektora Orlova iznenadio je brojne ljubitelje… »
Piksijeva poruka koju je čekala Srbija: Evo zašto nisam zvao Kolarova, Ljajića, Milivojevića…

Piksijeva poruka koju je čekala Srbija: Evo zašto nisam zvao Kolarova, Ljajića, Milivojevića…

Vesti online 16.03.2021
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi dao je intervju za Mocart Sport u kojem je govorio o svom spisku, očekivanjima pred mečeve protiv Irske, Portugalije i Azerbejdžana, ali je progovorio i o igračima koji se nisu našli na spisku i zbog čega je… »
Piksi objasnio zašto nije zvao Kolarova, Ljajića…

Piksi objasnio zašto nije zvao Kolarova, Ljajića…

Nova 16.03.2021
Dragan Stojković Piksi objasnio je zašto nije zvao nekoliko iskusnih igrača za prvo reprezentativno okupljanje Srbije. Neće biti Kolarova, Ljajića, Milivojevića i Maksimovića, rešio je Piksi da uvede dosta promena. Milivojević se oglasio… »
Intervju - Dragan Stojković: Mogu li Tadić i Sergej zajedno? Ko je novi Matić? Zašto Petković?

Intervju - Dragan Stojković: Mogu li Tadić i Sergej zajedno? Ko je novi Matić? Zašto Petković?

Mozzart sport 16.03.2021
“Volim kad trči lopta, a ne igrači“, kaže selektor Srbije u opširnom intervjuu za Mozzart Sport. Samopouzdanje koje pleni. Koje vas hvata za revere i govori vam pravo u oči. Imala je reprezentacija Srbije brojne selektore, ali ne pamti se kada je… »

Vesti dana »