Povezane vesti

Zoran Savić: Potreban ti je karakter i kad ideš u pljačku banke! Ne mogu ništa da garantujem

Zoran Savić: Potreban ti je karakter i kad ideš u pljačku banke! Ne mogu ništa da garantujem

Mozzart sport 16.03.2021
“Interesuje me samo teren. Pet centimetara van terena me ne interesuje. Vidim i znam šta ovde događa. Moramo da se okrenemo samo košarci”, kaže novi sportski direktor Partizana i zalaže se za hibridni model funkcionisanja. Bio je strašan… »
Savić: Partizan treba da se vrati na stare staze

Savić: Partizan treba da se vrati na stare staze

Novi magazin 16.03.2021
Novi sportski direktor Partizana Zoran Savić rekao je danas da je situacija veoma teška i da mu je cilj da taj košarkaški klub vrati na stare staze. "Situacija je dosta teška, ne bih se ostvrtao na dosadašnje rezultate, već da gledam u budućnost… »
Savić zvanično predstavljen u Partizanu: ‘Teren me najviše interesuje, sve van njega me ne zanima’

Savić zvanično predstavljen u Partizanu: ‘Teren me najviše interesuje, sve van njega me ne zanima’

Hot sport 16.03.2021
Legendarni košarkaški reprezentativac Zoran Savić i zvanično je novi sportski direktor KK Partizan. Savić je na promociji govorio o izazovima koji predstoje. – Hteo bih da se zahvalim Ostoji na ukazanoj prilici i mogućnosti da radim u Partizanu… »
Falilo mi nerviranje, zato sam u Partizanu: Crno-beli imaju novog direktora i hoće hibridni model, kao kod Duleta!

Falilo mi nerviranje, zato sam u Partizanu: Crno-beli imaju novog direktora i hoće hibridni model, kao kod Duleta!

Mondo 16.03.2021
Ostoja Mijailović predstavio novog sportskog direktora Zorana Savića. Ostoja Mijailović predstavio novog sportskog direktora Zorana Savića. Partizan je odlučio da napravi promene korenite promene zbog veoma loše sezone na svim frontovima, pa je tako… »
"Bio sam sa Obradovićem na večeri i shvatio: Fali mi stres!" Legendarni Zoran Savić će imati puno stresa u Partizanu, nije…

"Bio sam sa Obradovićem na večeri i shvatio: Fali mi stres!" Legendarni Zoran Savić će imati puno stresa u Partizanu, nije…

Sportal blic 16.03.2021
Legendarni košarkaški reprezentativac Jugoslavije od danas je i zvanično novi sportski direktor ! Mesto sportskog direkora kluba iz Humskoj ostalo je upražnjeno nakon odlaska početkom februara, a Savić je danas zvanično predstavljen u društvu… »
Reči Zorana Savića odzvanjaju - zna se ko i šta će biti najbitnije u novom Partizanu!

Reči Zorana Savića odzvanjaju - zna se ko i šta će biti najbitnije u novom Partizanu!

Sportske.net 16.03.2021
Zoran Savić je i zvanično imenovan za sportskog direktora Partizana. On je danas otkrio zbog čega se vratio u srpsku košarku i koji će biti njegovi prvi koraci na novoj poziciji. "Situacija je dosta teška i ne bih se osvrtao na to, jer treba da… »
Menadžer na mestu direktora

Menadžer na mestu direktora

Danas 15.03.2021
Zoran Savić sutra i zvanično preuzima mesto Nikole Lončara u KK Partizan Novi list okrenuli su u Partizanu; predsednik Ostoja Mijailović ubeđen je da je Zoran Savić idealno rešenje za poziciju sportskog direktora (za danas zakazana promocija), koje… »

Vesti dana »