Povezane vesti

Savić: Voleo sam Džaju i Pižona, ali sam uvek bio bliži KKP

Savić: Voleo sam Džaju i Pižona, ali sam uvek bio bliži KKP

N1 Info 16.03.2021
U utorak od 12 časova održano je zvanično predstavljanje novog sportskog direktora KK Partizan – nekadašnjeg proslavljenog jugoslovenskog reprezentativca Zorana Savića, koji je izneo plan funkcionisanja posrnulog velikana u narednom periodu. Mnogi… »
Zoran Savić o novom treneru, filozofiji i dolasku u Partizan

Zoran Savić o novom treneru, filozofiji i dolasku u Partizan

Nova 16.03.2021
Legendarni košarkaški reprezentativac, Zoran Savić, zvanično je preuzeo funkciju sportskog direktora košarkaškog kluba Partizan. Savić ima bogato funkcionersko iskustvo u Fortitudu i Barseloni, a sada će imati dosta zahtevniji zadatak, u… »
Voleo sam džaju i pižona, ali prijatelji su mi partizanovci: Novi direktor crno-belih o tome da navija za Zvezdu!

Voleo sam džaju i pižona, ali prijatelji su mi partizanovci: Novi direktor crno-belih o tome da navija za Zvezdu!

Mondo 16.03.2021
"Išao sam na utakmice, ali to ne znači da sam sa KK Crvenom zvezdom bio blizak kao sa KK Partizan". "Išao sam na utakmice, ali to ne znači da sam sa KK Crvenom zvezdom bio blizak kao sa KK Partizan". Proslavljeni košarkaš Zoran Savić imenovan je za… »
Džaja i pižon na savićevoj promociji: Diplomatski odgovor novog direktora Partizana na škakljivo pitanje o Zvezdi

Džaja i pižon na savićevoj promociji: Diplomatski odgovor novog direktora Partizana na škakljivo pitanje o Zvezdi

Večernje novosti 16.03.2021
ZORAN Savić je i zvanično predstavljen kao novi sportski direktor Partizana, a tom prilikom je govorio o raznim temama. Jedno od njih bilo je neizbežno - na društvenim mrežama pojavio se snimak kada je svojevremeno otkrio da je navijač fudbalskog… »

Vesti dana »