Povezane vesti

Veselje kod Dačića: Ivica postao ujka! Porodila mu se sestra, poznata glumica, u 48. godini

Veselje kod Dačića: Ivica postao ujka! Porodila mu se sestra, poznata glumica, u 48. godini

Kurir 16.03.2021
Sestra predsdenika Skupštine Ivice Dačića, Emica porodila se danas i na svet donela devojčicu Lenku. Dačić je postao ujak, a njegova rođena sestra je poznata glumica, koja je glumila u popularnoj seriji Siniše Pavića "Porodično blago". Inače… »
Dačić za Kurir: Presrećan sam što sam postao ujak! Devojčica se zove Lenka

Dačić za Kurir: Presrećan sam što sam postao ujak! Devojčica se zove Lenka

Kurir 16.03.2021
Predsednik Narodne skupštine i lider SPS Ivica Dačić postao je ujak i kako kaže za Kurir presrećan je što je njegova rođena sestra Emica na svet donela devojčicu. Dačić je radosne vesti potvrdio za Kurir. - Postao sam ujak. Presrećan sam… »
Porodila se poznata glumica: Sestra Ivice Dačića postala mama u 48. godini - Emica rodila devojčicu!

Porodila se poznata glumica: Sestra Ivice Dačića postala mama u 48. godini - Emica rodila devojčicu!

Mondo 16.03.2021
Sestra predsdenika Skupštine Ivice Dačića, Emica porodila se danas i na svet donela devojčicu Lenu. Sestra predsdenika Skupštine Ivice Dačića, Emica porodila se danas i na svet donela devojčicu Lenu. Dačić je postao ujak, a njegova rođena… »
Dačić postao ujak: Sestra predsednika Skupštine na svet donela Lenu

Dačić postao ujak: Sestra predsednika Skupštine na svet donela Lenu

Večernje novosti 16.03.2021
ROĐENA sestra Ivice Dačića, nekadašnja glumica Emica, donela je danas na svet ćerkicu koju je nazvala Lena. I mama i beba se osećaju dobro, a među najsrećnijima je, nema sumnje, predsednik Skupštine Srbije i lider SPS, koji je sigurno zapevao… »

Vesti dana »