Povezane vesti

Kristina Liščević: ‘Dve utakmice važnije od bilo čega do sada’

Kristina Liščević: ‘Dve utakmice važnije od bilo čega do sada’

Hot sport 16.03.2021
Srpska rukometašica Kristina Liščević ocenila je da njen tim nije favorit na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre, ali da neće odustati. – Uvek je lepo videti devojke na okupu, drugačija je energija, isti jezik i mentalitet. Definitivno sam… »
Nismo favoriti, ali Srbija nikada ne odustaje! Hrabre rukometašice se spremaju za put, hoće da ispišu istoriju!

Nismo favoriti, ali Srbija nikada ne odustaje! Hrabre rukometašice se spremaju za put, hoće da ispišu istoriju!

Mondo 16.03.2021
"Dve utakmice važnije od bilo čega do sada" "Dve utakmice važnije od bilo čega do sada" Srpske rukometašice žele da igraju na Olimpijskim igrama, ali put je trnovit. Da bi se plasirale devojke moraju da prođu kvalifikacije, a selektor Ljubomir… »
Liščević: Dve utakmice važnije od bilo čega do sada

Liščević: Dve utakmice važnije od bilo čega do sada

Večernje novosti 16.03.2021
RUKOMETAŠICA Srbije Kristina Liščević veruje da će svaka devojka dati sve od sebe da se dođe do karte za Tokio na predstojećem olimpijskom kvalifikacionom turniru u mađarskom Đeru. - Uvek je lepo videti devojke na okupu, drugačija je energija… »
“U glavi mi je samo da odemo na Olimpijske igre, ovo je poslednji voz za mnoge od nas”

“U glavi mi je samo da odemo na Olimpijske igre, ovo je poslednji voz za mnoge od nas”

Vesti online 16.03.2021
Rukometašice se u Staroj Pazovi spremaju za tri utakmice koje će odigrati u mađarskom Đeru, i na kojima će pokušati da dođu do vize za Olimpijske igre. Rivali su domaća selekcija, Rusija i Kazahstan. U Japan će odleteti dva najbolja ti , a… »
Cilj je i medalja u Tokiju

Cilj je i medalja u Tokiju

Danas 15.03.2021
Ženska rukometna selekcija Srbije sprema se za olimpijske kvalifikacije Uzimajući u obzir rezultatsku zaostavštinu iz perioda „velike“ Jugoslavije, čiji je Srbija naslednik, naša ženska rukometna reprezentacija nije bila na Olimpijskim igrama… »

Vesti dana »