Povezane vesti

Milenu Ćeranić napao nepoznati muškarac: Pevačica otkrila sve - "Uhvatio me je za pozadinu, udarila sam ga..."

Milenu Ćeranić napao nepoznati muškarac: Pevačica otkrila sve - "Uhvatio me je za pozadinu, udarila sam ga..."

Mondo 16.03.2021
Pevačica prvi put o napadu koji je doživela. Pevačica prvi put o napadu koji je doživela. Nakon što je otkriveno da je sedam godina živela sa kolegom Ćemom, Milena Ćeranić je u emisiji "Premijera" otvoreno govorila o neprijatnoj situaciji koju je… »
"Uhvatio me je za pozadinu,: udarila sam ga" Milena Ćeranić ispričala sve o napadu koji je doživela

"Uhvatio me je za pozadinu,: udarila sam ga" Milena Ćeranić ispričala sve o napadu koji je doživela

Blic 16.03.2021
Pevačica Milena Ćeranić ispričala je sve o neprijatnoj situaciji koja joj se dogodila kada ju je nepoznati dečko napao. Kako je otkrila, on ju je uhvatio za zadnjicu. - Neprijatna, glupa scena. Ja retko prolazim u haljinici, on me je uhvatio za… »
Kako se samo usudio?! Uhvatio Ćeranićku za zadnjicu, odalamila ga da je sve srušio oko sebe! Dobro je i prošlo

Kako se samo usudio?! Uhvatio Ćeranićku za zadnjicu, odalamila ga da je sve srušio oko sebe! Dobro je i prošlo

Kurir 16.03.2021
Pevačica Milena Ćeranić vredno radi, ali ne u muzičkom studiju već u teretani. Kao i sve njene kolege i Milena ne može da radi zbog pandemije korona virusa, ali nije uplašena za svoju egzistenciju - Ne postoji ništa što može mene da dovede u… »

Vesti dana »