Povezane vesti

Muslin: Smenili su me jer nisam pristajao na ustupke, igrači su mogli da stanu uz mene

Muslin: Smenili su me jer nisam pristajao na ustupke, igrači su mogli da stanu uz mene

Mozzart sport 17.03.2021
Bivši selektor kaže ipak da se ni na koga ne ljuti. Poslednji trener koji nas je odveo na neko veliko takmičenje. Mada nas nije on vodio na tom velikom takmičenju. Slavoljub Muslin je smenjen posle uspešnih kvalifikacija za Mundijal 2018. godine, pa… »
Kokeza sa 3 igrača pričao o smeni Muslina, ostali nisu znali: Nikad ispričani detalji, spominjao se i bojkot!

Kokeza sa 3 igrača pričao o smeni Muslina, ostali nisu znali: Nikad ispričani detalji, spominjao se i bojkot!

Mondo 17.03.2021
"Ljudi, hajde da probamo da spasimo trenera! Odlazi nam trener na pravdi Boga". "Ljudi, hajde da probamo da spasimo trenera! Odlazi nam trener na pravdi Boga". Zašto je smenjen Slavoljub Muslin kada je Srbiji doneo plasman na Svetsko prvenstvo? To je… »
"Nisam imao podršku saigrača u borbi koju sam vodio": Milivojević otvorio dušu i otkrio kako je smenjen Muslin

"Nisam imao podršku saigrača u borbi koju sam vodio": Milivojević otvorio dušu i otkrio kako je smenjen Muslin

Večernje novosti 17.03.2021
SRPSKI fudbaler Luka Milivojević je neko koga navijači vole, pošto uvek kaže ono što misli. Kapiten Kristal Palasa je u razogovru za "Sport klub" govorio o nepravdi koju je trpeo. Istakao je i da nije imao podršku saigrača u borbi koju je vodio… »
Milivojević: Nisam imao podršku saigrača u borbi koju sam vodio

Milivojević: Nisam imao podršku saigrača u borbi koju sam vodio

Mozzart sport 17.03.2021
“Mi igrači smo najveći krivci“, kaže sada već bivši reprezentativac Srbije. Nije možda najbolji igrač Srbije, ali jeste igrač koga navijači možda i najviše vole. Jer Luka Milivojević je redak primer fudbalera koji se ne boji da iznese… »
Muslin otkrio zbog čega je smenjen posle plasmana na Mundijal, FSS je tražio nemoguće!?

Muslin otkrio zbog čega je smenjen posle plasmana na Mundijal, FSS je tražio nemoguće!?

Sportske.net 17.03.2021
Nekadašnji selektor Srbije Slavoljub Muslin otkrio je u opširnom intervjuu za Sport Klub kako je decembra 2017. godine smenjen sa te funkcije. On je prethodno izborio plasman na Mundijal u Rusiji, ali nije vodio "orlove" na prvenstvu zbog toga što nije… »
Muslin otvoreno o smeni sa klupe ‘orlova’: Bivši selektor Srbije otkrio ko je hteo da menja spisak reprezentacije i zašto…

Muslin otvoreno o smeni sa klupe ‘orlova’: Bivši selektor Srbije otkrio ko je hteo da menja spisak reprezentacije i zašto…

Hot sport 17.03.2021
Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Slavoljub Muslin, po prvi put je otvoreno govorio o smeni sa klupe ‘orlova’. Muslin je smenjen sa mesta selektora nakon što je sa Srbijom izborio plasman na Svetsko prvenstvo. Kako je istakao znao… »

Vesti dana »