Povezane vesti

Prosinečki: Ne stidim se ničega što sam napravio u Zvezdi

Prosinečki: Ne stidim se ničega što sam napravio u Zvezdi

Nova 17.03.2021
Legendarni fudbaler i trener Robert Prosinečki je gostujući na portalu Indeks.hr kod autorke Dee Redžić izneo mnoga zanimljiva zapažanja i stavove. Robi je istakao da nikad nije imao problem u Beogradu, Zagrebu, a ni u Sarajevu, gradovima u regionu u… »
Prosinečki: Teško će neko uspeti da ponovi uspeh Zvezde

Prosinečki: Teško će neko uspeti da ponovi uspeh Zvezde

Vesti online 17.03.2021
Bivši igrač i trener Crvene zvezde, Robert Prosinečki, dao je intervju Indeksu, u kojem je pričao o brojnim detaljima u svojoj bogatoj igračkoj karijeri. Na pitanje kako je došao u Crvenu zvezdu, Prosinečki se našalio u svom stilu. – Autom! Ha… »
"Igrao sam sa pravim Ronaldom, ali nije on najveći genije!" Legendarni Robert Prosinečki nije štedeo reči o bivšem…

"Igrao sam sa pravim Ronaldom, ali nije on najveći genije!" Legendarni Robert Prosinečki nije štedeo reči o bivšem…

Sportal blic 17.03.2021
Jedan od igrača koji je sigurno obeležio najlepši deo istorije svakako je Bio je i igrač i trener kluba sa crveno-bele strane Topčiderskog brda, a kada god govori o svom nekadašnjem klubu i saigračima jednostavno ne troši reči. - Moram da pričam… »
Prosinečki o mamiću i zvezdi: ‘Savićević je jedan od najvećih genija koje sam video u fudbalu’

Prosinečki o mamiću i zvezdi: ‘Savićević je jedan od najvećih genija koje sam video u fudbalu’

Hot sport 17.03.2021
Bivši fudbaler i trener Crvene zvezde, Robert Prosinečki, govorio je o brojnim detaljima u svojoj bogatoj igračkoj karijeri. Nekadašnji igrač Reala i Barselone, u intervjuu za ‘Indeks’ pričao je i o aktuelnim stvarima u hrvatskom fudbalu, o… »
Prosinečki: Dinamo nije Mamićev, bilo je pozitivnih stvari, ali mora da odgovara ako je kriv

Prosinečki: Dinamo nije Mamićev, bilo je pozitivnih stvari, ali mora da odgovara ako je kriv

Mozzart sport 17.03.2021
"Ima tu puno pozitive, ali naravno da ima i puno negative u tome što je hteo da prisvoji klub za sebe. Nije se moglo ni blizu kluba a da nije on tako odlučio", kaže Veliki žuti. Legendarni hrvatski fudbaler i nekadašnji as Crvene zvezde, Reala… »
Prosinečki priznao: Igrao sam sa brazilskim Ronaldom, ali Savićević je jedan od najvećih genija koje sam video u fudbalu

Prosinečki priznao: Igrao sam sa brazilskim Ronaldom, ali Savićević je jedan od najvećih genija koje sam video u fudbalu

Večernje novosti 17.03.2021
LEGENDARNI hrvatski fudbaler Robert Prosinečki u razgovoru za "Indeks" govorio je o tamošnjem fudbalu, presudi braće Mamić, ali i Crvenoj zvezdi. Na pitanje kako je stigao među crveno-bele, popularni "Žuti" je odgovorio u svom stilu. - Autom! Ha… »
Šta to Srbiji fali da bude moćna u fudbalu? Prosinečki otkrio šta to ima Hrvatska što "orlovima" nedostaje

Šta to Srbiji fali da bude moćna u fudbalu? Prosinečki otkrio šta to ima Hrvatska što "orlovima" nedostaje

Večernje novosti 16.03.2021
ROBERT Prosinečki je fudbalska legenda Crvene zvezde. Sa crveno-belima je pokorio Evrolu 1991. godine, a potom je u Beogradu radio kao trener. Hrvatske medije je zanimalo kakve staveove, popularni "Žuti" ima pre fudbalu u Srbiji. U razgovoru za… »

Vesti dana »