Povezane vesti

Neverovatni nizovi Zvezde i Partizana? Kosanović ima odgovor, mnogima se neće dopasti!

Neverovatni nizovi Zvezde i Partizana? Kosanović ima odgovor, mnogima se neće dopasti!

Sportske.net 17.03.2021
Crvena zvezda i Partizan nastavili su neverovatan niz pobeda u Superligi Srbije, Večiti rivali su upisali po 15 uzastopnih trijumfa što ih čini jedinstvenim u Evropi. Iskusni trener Milorad Kosanović ima dilemu da li se radi o tome da su ove dve ekipe… »
Kosanović: Ne znam jesu li večiti toliko dobri ili je konkurencija nikakva

Kosanović: Ne znam jesu li večiti toliko dobri ili je konkurencija nikakva

Mozzart sport 17.03.2021
Iskusni strateg ističe da Srbija jednostavno nema kvalitet za 20 klubova u Superligi. Svima je bilo jasno još i dok su čelnici Superlige raspravljali o proširenju lige zbog pandemije korona virusa. Međutim, zajednica klubova je izabrala da zaštiti… »
Milorad Kosanović ‘pecnuo’ večite: ‘Ne znam da li su Zvezda i Partizan toliko dobri ili je konkurencija nikakva’

Milorad Kosanović ‘pecnuo’ večite: ‘Ne znam da li su Zvezda i Partizan toliko dobri ili je konkurencija nikakva’

Hot sport 17.03.2021
Fudbalska Superlige Srbije od ove sezone broji 20 klubova, a iskusni trener smatra da naša zemlja jednostavno nema kvalitet za toliki broj timova. Prekaljeni fudbalski stručnjak, Milorad Kosanović, govorio je na tu temu za Blic, ali je i uporedio… »
Partizan ima 17 pobeda u nizu, a zvezda 15: Kao sa trećeligašima... Jesu dobri ili je konkurencija nikakva?

Partizan ima 17 pobeda u nizu, a zvezda 15: Kao sa trećeligašima... Jesu dobri ili je konkurencija nikakva?

Mondo 17.03.2021
Iskusni strateg govorio o nekonkurentnosti timova Superlige. Iskusni strateg govorio o nekonkurentnosti timova Superlige. Crvena zvezda i Partizan su timovi koji su trenutno u najboljoj formi u čitavoj Evropi. Crno-beli su vezali 17. uzastopnih pobeda u… »

Vesti dana »

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

Sport klub pre 4 minutajoš 110 povezanih
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 1 satjoš 27 povezanih
Vlada Srbije: Skuplji hleb od brašna T-500

Vlada Srbije: Skuplji hleb od brašna T-500

Glas Zaječara pre 33 minutajoš 12 povezanih