Povezane vesti

Novom Sadu povećan kreditni rejting, dobio zvaničnu potvrdu da je grad sa povoljnim poslovnim okruženjem

Novom Sadu povećan kreditni rejting, dobio zvaničnu potvrdu da je grad sa povoljnim poslovnim okruženjem

Moj Novi Sad 17.03.2021
Na osnovu poslednjeg izveštaja rejting agencije "Mudis", jedne od najuticajnijih na globalnom finansijskom tržištu za ocenu kreditnog rejtinga, Grad Novi Sad dobio je sjajne vesti o Novom Sadu i Srbiji. Naime, agencija "Mudis" je povećala dugoročni… »
Povećanje kreditnog rejtinga Novog Sada

Povećanje kreditnog rejtinga Novog Sada

RTV 17.03.2021
NOVI SAD - Na osnovu poslednjeg izveštaja rejting agencije "Mudis", jedne od najuticajnijih na globalnom finansijskom tržištu za ocenu kreditnog rejtinga, Grad Novi Sad dobio je sjajne vesti o Novom Sadu i Srbiji. Naime, agencija "Mudis" je povećala… »
Povećan dugoročni kreditni rejting Novog Sada

Povećan dugoročni kreditni rejting Novog Sada

Radio 021 17.03.2021
Rejting agencija "Mudis" u svom poslednjem izveštaju povećala je kreditni rejting Grada Novog Sada. Kako navode u Gradskoj kući, jedna od najuticajnijih agencija na globalnom finansijskom tržištu, povećala je dugoročni kreditni rejting Novog Sada… »
Agencija Mudis povećala kreditni rejting Novog Sada

Agencija Mudis povećala kreditni rejting Novog Sada

Dnevnik 17.03.2021
NOVI SAD: Čitao sam poslednji izveštaj rejting agencije „Mudis“, jedne od najuticajnijih na globalnom finansijskom tržištu za ocenu kreditnog rejtinga, i ne mogu da sakrijem koliko sam ponosan na sjajne vesti koje donose o Novom Sadu i Srbiji… »
Vučević: Povećan dugoročni kreditni rejting Novog Sada

Vučević: Povećan dugoročni kreditni rejting Novog Sada

Danas 17.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ocenio je danas da je ogroman uspeh za grad što je agencija Mudis je povećala dugoročni kreditni rejting Grada Novog Sada sa „Ba3“ na „Ba2“ uz stabilne izglede za dalje poboljšanje. Srbija je jedna od… »

Vesti dana »