Povezane vesti

Prozivao radu, a sada tvrdi da je pogrešno protumačen: Aca Lukas se oglasio još jednom!

Prozivao radu, a sada tvrdi da je pogrešno protumačen: Aca Lukas se oglasio još jednom!

Mondo 17.03.2021
Pevač poručio da nije tako rekao. Pevač poručio da nije tako rekao. Rada Manojlovićeva nedavno se pohvalila kako u kupljenim pesmama ima jedan ceo stan i da bi mogla stambeno da se obezbedi, kada bi prodala pesme iz šteka. Ovo je iznerviralo Lukasa… »
Kupiš stan, pa ga iznajmljuješ za 200 €: Lukas potkačio Radu Manojlović i opleo po estradi - boli me uvo za kolege!

Kupiš stan, pa ga iznajmljuješ za 200 €: Lukas potkačio Radu Manojlović i opleo po estradi - boli me uvo za kolege!

Mondo 17.03.2021
Izneo svoje mišljenje. Izneo svoje mišljenje. Većina domaćih pevača žali se na trenutnu situaciju izazvanu pandemijom korona virusa, odlaganjem nastupa i manjkom finansija, dok Aca Lukas radi punom parom. Folker je sada prokomentarisao situaciju na… »
"Kupiš stan Pa ga izdaješ za 200 evra": Aca Lukas isprozivao Radu Manojlović, a onda opleo po estradi

"Kupiš stan Pa ga izdaješ za 200 evra": Aca Lukas isprozivao Radu Manojlović, a onda opleo po estradi

Blic 17.03.2021
Mnogi pevači nisu baš u sjajnoj finansijskoj situaciji zbog pandemije korona virusa i nemogućnosti da nastupaju, a folker Aca Lukas je sada prokomentarisao situaciju na estradi. - Nije mi merodavno šta će da kažu kolege, ne zato što ja njih ne… »

Vesti dana »