Povezane vesti

Ikodinović i Koroman u Odboru za sport Narodne stranke

Ikodinović i Koroman u Odboru za sport Narodne stranke

Danas 17.03.2021
Bivši vaterpolista Danilo Ikodinović i nekadašnji fudbaler Ognjen Koroman ušli su u Odbor za sport Narodne stranke, ali nisu postali njeni članovi, saopšteno je novinarima na današnjoj konferenciji. Ikodinović će obavljati funkciju predsednika… »
Danilo Ikodinović i Ognjen Koroman postali članovi Narodne stranke

Danilo Ikodinović i Ognjen Koroman postali članovi Narodne stranke

Blic 17.03.2021
Proslavljeni vaterpolista Danilo Ikodinović od danas je predsednik Odbora za sport Narodne stranke, a nekadašnji kapiten Crvene zvezde i fudbalski reprezentativac Ognjen Koroman potpredsednik tog odbora. Proslavljeni sportisti rekli su da se nadaju da… »
Ikodinović i Koroman u Odboru Narodne stranke za sport

Ikodinović i Koroman u Odboru Narodne stranke za sport

N1 Info 17.03.2021
Bivši vaterpolista Danilo Ikodinović i bivši fubaler Ognjen Koroman biće predsednik i zamenik predsednika Odbora Narodne stranke za sport, rečeno je novinarima u sedištu te stranke u Beogradu. Ikodinović i Koroman su naveli da se nisu formalno… »
Sport i politika – Koroman: Služba je pokušala da me vrbuje

Sport i politika – Koroman: Služba je pokušala da me vrbuje

Nova 17.03.2021
Nekadašnji vaterpolista Danilo Ikodinović postao je predsednik Odbora za sport Narodne stranke, a nekadašnji fudbaler Ognjen Koroman potpredsednik tog odbora, saopšteno je danas na konferenciji za novinare te stranke. Ikodinović je naveo da Koroman i… »
Dača Ikodinović predsednik Odbora Narodne stranke za sport, pridružio mu se i Koroman

Dača Ikodinović predsednik Odbora Narodne stranke za sport, pridružio mu se i Koroman

Radio 021 17.03.2021
Bivši vaterpolista Danilo Ikodinović i bivši fubaler Ognjen Koroman biće predsednik i zamenik predsednika Odbora Narodne stranke za sport. Ikodinović i Koroman su naveli da se nisu formalno učlanili u Narodnu stranku, već da su došli "na poziv… »
Ikodinović: Moj rad će se bazirati najviše na školskom sportu

Ikodinović: Moj rad će se bazirati najviše na školskom sportu

Beta video 17.03.2021
BEOGRAD - Danilo Ikodinović je rekao da će se njegov rad ``bazirati na školskom sportu``, a nije želeo da komentariše rad aktuelnog ministra sporta Vanje Udovičića ``dok se ne upozna sa onim što je on radio``.… »

Vesti dana »