Povezane vesti

Lebronovi biznisi cvetaju - nakon Liverpula, "kralj Džejms" sada je postao suvlasnik još jednog tima!

Lebronovi biznisi cvetaju - nakon Liverpula, "kralj Džejms" sada je postao suvlasnik još jednog tima!

Sportal blic 17.03.2021
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa , postgao je jedan od vlasnika bejzbol tima Boston Red Soks. Džejms je postao partner u agenciji "Fenvej Sports Grup" (FSG), u čijem je vlasništvu MLB tim. Jedan od najboljih košarkaša današnjice je sa partnerom… »
Lebron otkrio šta će prvo uraditi po okončanju karijere: Oduvek sam govorio da mi je to cilj!

Lebron otkrio šta će prvo uraditi po okončanju karijere: Oduvek sam govorio da mi je to cilj!

Hot sport 17.03.2021
Najbolji svetski košarkaš otkrio je kakvi su mu planovi nakon završetka igračke karijere. Lebron Džejms je pre samo nekoliko dana postao suvlasnik bejzbol franšize Boston Red Soks. To je samo još jedan od većih poteza koje on čini van košarke… »
Lebron: Biću vlasnik NBA tima kao Džordan, pre ili kasnije

Lebron: Biću vlasnik NBA tima kao Džordan, pre ili kasnije

Mozzart sport 17.03.2021
NBA zvezda nije krila poslovne ambicije. Lebron Džejms je od 2011. godine manjinski suvlasnik Fudbalskog kluba Liverpul, a od pre nekoliko dana i bejzbol franšize Boston Red Soks. Ipak, jedan od najboljih košarkaša u istoriji ne misli da se tu… »
Posle Liverpula, Lebron Džejms postao suvlasnik i Boston Red Soksa

Posle Liverpula, Lebron Džejms postao suvlasnik i Boston Red Soksa

Mozzart sport 17.03.2021
NBA zvezda sve više investira u poslove van košarke. Celu deceniju Lebron Džejms drži u rukama dva odsto akcija Liverpula koje je kupio 2011. godine za 4.700.000 funti, a koje sada vrede više od 37.000.000, a sada je zahvaljujući određenim… »

Vesti dana »