Povezane vesti

Veljko otkazao borbu protiv slabijeg rivala: Rus ima 40 godina i 34 poraza - "Odbio sam boksera takvog kalibra"

Veljko otkazao borbu protiv slabijeg rivala: Rus ima 40 godina i 34 poraza - "Odbio sam boksera takvog kalibra"

Mondo 17.03.2021
Odlučio je da sačeka bolju priliku. Odlučio je da sačeka bolju priliku. Srpski bokser Veljko Ražnatović ipak se neće boriti 20. marta u Moskvi, saopštio je putem Instagrama. Sin naše popularne pevačice Svetlane "Cece" Ražnatović trebalo je da… »
Veljko Ražnatović otkazao spektakl: Lično sam odbio da radim meč sa tim kalibrom boksera

Veljko Ražnatović otkazao spektakl: Lično sam odbio da radim meč sa tim kalibrom boksera

Večernje novosti 17.03.2021
VELJKO Ražnatović (24), najbolji srpski kruzeraš, ipak neće ući u ring 20. marta na spektaklu u Moskvi koji će biti priređen u čast Artura Beterbijeva, Rusa, koji će se boriti za svetsku titulu. Veljko je objasnio razloge otkazivanja meča protiv… »
Srpski bokser i dalje pauzira u profi karijeri! Ražnatović otkazao meč, nastavlja pripreme u Rusiji!

Srpski bokser i dalje pauzira u profi karijeri! Ražnatović otkazao meč, nastavlja pripreme u Rusiji!

Hot sport 17.03.2021
Veljko Ražnatović (24), najbolji srpski kruzeraš, ipak neće ući u ring 20. marta na spektaklu u Moskvi koji će biti priređen u čast Artura Beterbijeva, Rusa, koji će se boriti za svetsku titulu. Veljko je objasnio razloge otkazivanja meča protiv… »

Vesti dana »