Повезане вести

Тања Савић са синовима после 335 дана: Молитве су напокон услишене, ја сам најсрећнија мама!

Тања Савић са синовима после 335 дана: Молитве су напокон услишене, ја сам најсрећнија мама!

Мондо 17.03.2021
Певачица објавила срећну вест. Певачица објавила срећну вест. Пвачица Тања Савић дуго је била раздвојена од синова, који су са оцем били у Аустралији и који су јој, како је тврдила, били одузети од стране још увек… »
Крај агоније: Тањи Савић муж вратио децу након годину дана

Крај агоније: Тањи Савић муж вратио децу након годину дана

Нова 17.03.2021
Певачица Тања Савић је након годину дана борбе успела да врати синове Максима и Ђорђа, које је њен супруг Душан Јованчевић без њеног пристанка одвео у Аустралију. Певачица је на Инстаграму објавила фотографију синова… »
Крај агоније - тањи Савић враћени синови? Огласила се певачица: Наше молитве су услишене!

Крај агоније - тањи Савић враћени синови? Огласила се певачица: Наше молитве су услишене!

Вечерње новости 17.03.2021
ПЕВАЧИЦА Тања Савић годину дана водила је битку да врати синове Душана и Максима, које је њен бивши супруг Душан Јованчевић одвео у Аустралију без њене дозволе. Тања је сада објавила на Инстаграму фотографију деце, а уз… »

Вести дана »