Povezane vesti

Vučić Fabriciju: Lično sam posvećen potpunoj slobodi izražavanja

Vučić Fabriciju: Lično sam posvećen potpunoj slobodi izražavanja

Slobodna Evropa 17.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u razgovoru sa šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji Semom Fabricijem (Fabrizi) rekao da se zalaže da predstavnici svih medija rade svoj posao u atmosferi potpune slobode izražavanja. Kako je saopšteno na… »
Vučić Fabriciu: Lično sam posvećen potpunoj slobodi izražavanja

Vučić Fabriciu: Lično sam posvećen potpunoj slobodi izražavanja

Novi magazin 17.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas u razgovoru sa šefom Delegacije Evropske unije Semom Fabriciom rekao da se zalaže da predstavnici svih medija rade svoj posao u atmosferi potpune slobode izražavanja. Vučić je rekao da je tome "lično… »
Vučić sa Fabricijem o novoj metodologiji, pandemiji i vakcinama iz kovaks programa

Vučić sa Fabricijem o novoj metodologiji, pandemiji i vakcinama iz kovaks programa

Blic 17.03.2021
Nastavićemo da radimo intenzivno na ispunjavanju evropske agende, sa ciljem otvaranja novih poglavlja i bržeg napretka na putu ka članstvu u EU, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u razgovoru sa šefom Delegacije Evropske unije… »
Vučić i Fabrici o vakcinama, slobodi medija, međustranačkom dijalogu

Vučić i Fabrici o vakcinama, slobodi medija, međustranačkom dijalogu

Danas 17.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa šefom Delegacije Evropske unije ambasadorom Semom Fabricijem, sa kojim je razgovarao o nastavku borbe protiv pandemije KOVID-19 i izazovima u procesu masovne vakcinacije, kao i o dinamici pristupnih… »
Vučić sa Fabricijem: Cilj Srbije otvaranje novih poglavlja

Vučić sa Fabricijem: Cilj Srbije otvaranje novih poglavlja

Nova 17.03.2021
Nastavićemo da radimo intenzivno na ispunjavanju evropske agende, sa ciljem otvaranja novih poglavlja i bržeg napretka na putu ka članstvu u EU, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić u razgovoru sa šefom Delegacije Evropske unije… »

Vesti dana »