Povezane vesti

Srećna sam što sam zauvek završila sa ovakvim takmičenjem! Diskvalifikovana Vanja stavila tačku na prozivke sa članovima…

Srećna sam što sam zauvek završila sa ovakvim takmičenjem! Diskvalifikovana Vanja stavila tačku na prozivke sa članovima…

Kurir 18.03.2021
Muzički šou "Zvezde Granda" glavna je tema u medijima poslednjih dana zbog slučaja Vanje Knežević (18), koja je izbačena iz takmičenja, zbog, kako je navedeno vređanja pojedinih članova žirija. Vanja je u pomenutom šou programu dobila brojne… »
Pevačica prostački izvređala vanjine fanove! Bagro, m*rš u svoje selo i tamo izigravajte žrtve! Nije se tu zaustavila

Pevačica prostački izvređala vanjine fanove! Bagro, m*rš u svoje selo i tamo izigravajte žrtve! Nije se tu zaustavila

Kurir 18.03.2021
Muzički šou " Zvezde Granda" glavna je tema u medijima poslednjih dana zbog slučaja Vanje Knežević (18), koja je izbačena iz takmičenja, zbog, kako je navedeno vređanja pojedinih članova žirija. Ona je o javno govorila na društvenim mrežama i… »
Jelena Karleuša psihički zlostavljala devojku, pa je diskvalifikovala!

Jelena Karleuša psihički zlostavljala devojku, pa je diskvalifikovala!

Svet plus 18.03.2021
Pevačica Jelena Karleuša psihički zlostavljala devojku Vanju Knežević, pa je diskvalifikovala! Izbačena jer je pokušala da se odbrani! Jelena Karleuša je u muzičkoj emisiji "Zvezde Granda" prošle subote na najbrutalniji način izvređala… »
Popović zabranio javno komentarisanje i vređanje žirija! Nakon diskvalifikacije takmičarke "Granda", donesena jasna odluka

Popović zabranio javno komentarisanje i vređanje žirija! Nakon diskvalifikacije takmičarke "Granda", donesena jasna odluka

Blic 17.03.2021
Muzički šou "Zvezde Granda" prethodna dva dana glavna je tema javnosti, a mnogi gledaoci su besni zbog toga što je diskvalifikovana mlada Vanja Knežević. - Koliko nepravde treba da mi pojedini ljudi nanesu da bi opravdali svoje postupke? Koliko laži… »
Rekla, pa porekla: Marija Šerifović najavila otkrivanje istine o diskvalifikaciji takmičarke "Granda", pa obrisala objavu i…

Rekla, pa porekla: Marija Šerifović najavila otkrivanje istine o diskvalifikaciji takmičarke "Granda", pa obrisala objavu i…

Blic 17.03.2021
Muzički šou "Zvezde Granda" prethodna dva dana glavna je tema javnosti, a mnogi gledaoci su besni zbog toga što je diskvalifikovana Vanja Knežević. Marija Šerifović nije želela da komentariše izbacivanje svoje takmičarke. Iako je isprva to… »

Vesti dana »