Povezane vesti

Elita u ekspres loncu taštine

Elita u ekspres loncu taštine

Politika 18.03.2021
Šta god o tome mislio akademik Kostić, ja kao građanin Srbije snažno zastupam mišljenje koje nikoga ne obavezuje, da niko, nikako i nikada ne bi smeo da potpiše predaju Kosova i Metohije – bilo kome. Da budem iskren, nisam razumeo ni da se… »
"Iza napada na mene kriju se dva problema": Predsednik SANU u autorskom tekstu otkriva šta je zaista rekao o Kosovu

"Iza napada na mene kriju se dva problema": Predsednik SANU u autorskom tekstu otkriva šta je zaista rekao o Kosovu

Blic 18.03.2021
Moj stav o Kosovu nije iz "eksremnog kraja spektra" onih koji bi ga bez razmišljanja priznali, kaže predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić. On tako, između ostalog, odgovara na kritike kojima je izložen već neko vreme… »
Predsednik SANU Vladimir Kostić: Bezrazložno sam etiketiran kao čovek koji bi bez previše razmišljanja priznao Kosovo

Predsednik SANU Vladimir Kostić: Bezrazložno sam etiketiran kao čovek koji bi bez previše razmišljanja priznao Kosovo

Kurir 18.03.2021
BEOGRAd - Predsednik SANU Vladimir Kostić izjavio je da njegov stav o Kosovu nije iz "ekstremnog kraja spektra" onih koji bi ga bez razmišljanja priznali i dodaje da je njegov raniji tekst u medijima u kome iznosi svoje viđenje kosovskog problema u… »
Krivokapić poručio: Politička scena dobila je nove igrače

Krivokapić poručio: Politička scena dobila je nove igrače

Nova 18.03.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da u Srbiji nije bio jer ga niko nije zvao, ali, ukoliko se promeni odluka, sa zadovoljstvom će doći u Beograd. “Srbija je za Crnu Goru više od geografije. Nas veže nešto što nijedna vlast, ma sa… »
Krivokapić: U Srbiji nisam bio jer me niko nije zvao, sa zadovoljstvom ću doći

Krivokapić: U Srbiji nisam bio jer me niko nije zvao, sa zadovoljstvom ću doći

Danas 18.03.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da u Srbiji nije bio jer ga niko nije zvao, ali, ukoliko se promeni odluka, sa zadovoljstvom će doći u Beograd. „Srbija je za Crnu Goru više od geografije. Nas veže nešto što nijedna vlast, ma s… »
Kostić: Odluka o Kosovu – provlačenje između Scile i Haridbe

Kostić: Odluka o Kosovu – provlačenje između Scile i Haridbe

Nova 18.03.2021
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti Vladimir Kostić je, govoreći o Kosovu i Metohiji, naveo da ni u jednom javnom istupanju, intervjuu ili tekstu nije pomenuo olako potpisivanje ili davanje bilo čega, niti bi tek tako bilo šta potpisao i… »
Kostić: Ni u jednom nastupu nisam pomenuo potpisivanje ili davanje bilo čega

Kostić: Ni u jednom nastupu nisam pomenuo potpisivanje ili davanje bilo čega

N1 Info 18.03.2021
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić je, govoreći o Kosovu i Metohiji, naveo da ni u jednom javnom istupanju, intervjuu ili tekstu nije pomenuo olako potpisivanje ili davanje bilo čega, niti bi tek tako bilo šta… »

Vesti dana »