Povezane vesti

Kisić Tepavčević nakon razgovora sa Đorđem kom su oduzete 3 ćerke: Verujem u odluku u interesu dece

Kisić Tepavčević nakon razgovora sa Đorđem kom su oduzete 3 ćerke: Verujem u odluku u interesu dece

Telegraf 18.03.2021
Đorđe Jokcimović, otac kojem je oduzeto troje dece, pre toga je razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Kisić Tepavčević istakla je danas, posle razgovora sa… »
Vučić o đorđu kojem su oduzeta deca: "Prestao je da pije, saznao sam i neke druge detalje"

Vučić o đorđu kojem su oduzeta deca: "Prestao je da pije, saznao sam i neke druge detalje"

Mondo 18.03.2021
Predsednik se oglasio povodom sastanka s ocem kojem su oduzeta deca. Predsednik se oglasio povodom sastanka s ocem kojem su oduzeta deca. Kragujevčanin Đorđe Joksimović, kome su tri maloletne ćerke oduzete 2015, došao je u Beograd gde se sastao s… »
Vučić o ocu koji se bori da mu vrate ćerke: Pomoći ćemo da decu izvede na pravi put

Vučić o ocu koji se bori da mu vrate ćerke: Pomoći ćemo da decu izvede na pravi put

Telegraf 18.03.2021
- Đorđe Joksimović je prost i jednostavan čovek, meni deluje kao normalan čovek. Pričali smo o tome koliko smo pili i koliko pijemo, on je prestao da pije, to je izvanredna vest - naveo je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je… »
Predsednik Srbije primio Kragujevčanina Đorđa Joksimovića

Predsednik Srbije primio Kragujevčanina Đorđa Joksimovića

RTK 18.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, razgovarao je jutros sa Kragujevčaninom, Đorđem Joksimovićem, kome je troje maloletne dece oduzeto 2015. godine. Joksimović kaže da su ga predsednik Srbije i ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i… »
Đorđe nakon susreta sa Vučićem: Sa svih strana imam pomoć, nadam se uspehu, na sudu konačna odluka

Đorđe nakon susreta sa Vučićem: Sa svih strana imam pomoć, nadam se uspehu, na sudu konačna odluka

iKragujevac 18.03.2021
Nakon posete predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i ministarki za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Dariji Kisić Tepavčević obratio se i Đorđe Joksimović. - Imao sam lep prijem kod predsednika i ministarke, lep razgovor što se… »
Predsednik Srbije primio Đorđa Joksimovića

Predsednik Srbije primio Đorđa Joksimovića

RTK 18.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je jutros sa Đorđem Joksimovićem, kome je troje maloletne dece oduzeto 2015. godine. Saslušao sam ga i zamolio da poštuje institucije Srbije, uveren da će te institucije uvek na najbolji način… »
Vučić se danas sastao sa Đorđem po kom je snimljen film "Otac" i ne verujemo da će se ovaj čovek srećan vratiti kući

Vučić se danas sastao sa Đorđem po kom je snimljen film "Otac" i ne verujemo da će se ovaj čovek srećan vratiti kući

Noizz 18.03.2021
Đorđe Joksimović, koji od 2015. godine pokušava da vrati ćerke koje mu je oduzela socijalna služba, od juče je pešačio iz Kragujevca do Beograda kako bi se sastao sa predsednikom Vučićem i video šta još može da uradi pa da se devojčice… »
Kragujevčanin Đorđe stigao u Beograd na 6 godina borbe za svoju decu: Razgovarao je sa predsednikom Vučićem

Kragujevčanin Đorđe stigao u Beograd na 6 godina borbe za svoju decu: Razgovarao je sa predsednikom Vučićem

iKragujevac 18.03.2021
Kragujevčanin Ðorđe Joksimović, kome su tri maloletne ćerke oduzete 2015, stigao je sinoć u Beograd. Njega je jutro primio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, javlja RTS, a on je sa tom namerom i došao u Beograd. Čim je Dorđe stigao ispred… »
"Za Srbiju nema ništa važnije od njene dece" Predsednik Srbije primio u posetu Đorđa Joksimovića (foto)

"Za Srbiju nema ništa važnije od njene dece" Predsednik Srbije primio u posetu Đorđa Joksimovića (foto)

Srbija danas 18.03.2021
Saslušao sam ga i zamolio da poštuje institucije Srbije uveren da će te institucije uvek na najbolji način zaštititi prava i potrebe dece, napisao je predsednik Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je jutros Ðorđa Joksimovića, kome… »
Đorđe Joksimović molio Vučića da mu pomogne da vrati svoje 3 ćerke

Đorđe Joksimović molio Vučića da mu pomogne da vrati svoje 3 ćerke

Luftika 18.03.2021
Đorđe Joksimović, čovek s čijom teškom pričom saoseća čitava Srbija, prepešačio je 140 kilometara od Kragujevca do Beograda gde se sastao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem kako bi ga zamolio za pomoć. Naime, Đorđe već 6 godina… »

Vesti dana »