Povezane vesti

Vučević razgovarao sa direktorkom Evropske banke o daljem razvoju Novog Sada

Vučević razgovarao sa direktorkom Evropske banke o daljem razvoju Novog Sada

Blic 18.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević razgovarao je danas sa direktorkom Evropske Banke za obnovu i razvoj (EBRD) Odil Reno Baso, o daljem razvoju Novog Sada, i predstavio joj prioritetne projekte grada i načinima na koji EBRD može da pomogne u… »
Vučević: Pokazaćemo da se Srpska Atina razvija u skladu sa najvišim evropskim ekološkim standardima

Vučević: Pokazaćemo da se Srpska Atina razvija u skladu sa najvišim evropskim ekološkim standardima

Mondo 18.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada na digitalnoj konferenciji sa direktorkom EBRD. Gradonačelnik Novog Sada na digitalnoj konferenciji sa direktorkom EBRD. "Veliko mi je zadovoljstvo što sam danas održao digitalnu konferenciju sa gospođom Odil Reno Baso… »
Vučević sa direktorkom EBRD-a o daljem razvoju Novog Sada

Vučević sa direktorkom EBRD-a o daljem razvoju Novog Sada

RTV 18.03.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević razgovarao je danas sa direktorkom Evropske Banke za obnovu i razvoj (EBRD) Odil Reno Baso, o daljem razvoju Novog Sada, i predstavio joj prioritetne projekte grada i načinima na koji EBRD može da… »
Vučević: Pokazaćemo da se Srpska Atina u razvija u skladu sa najvišim evropskim ekološkim standardima na zadovoljstvo…

Vučević: Pokazaćemo da se Srpska Atina u razvija u skladu sa najvišim evropskim ekološkim standardima na zadovoljstvo…

Kurir 18.03.2021
"Veliko mi je zadovoljstvo što sam danas održao digitalnu konferenciju sa gospođom Odil Reno Baso, direktorkom Evropske Banke za obnovu i razvoj (EBRD), koja je u virtualnoj poseti našoj zemlji, a prilikom koje će obaviti seriju razgovora sa… »
Vučević s direktorkom EBRD o važnosti ekoloških projekata za grad

Vučević s direktorkom EBRD o važnosti ekoloških projekata za grad

Dnevnik 18.03.2021
NOVI SAD: Veliko mi je zadovoljstvo što sam održao digitalnu konferenciju s gospođom Odil Reno Baso, direktorkom Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD), koja je u virtualnoj poseti našoj zemlji, a prilikom koje će obaviti seriju razgovora s… »

Vesti dana »