Povezane vesti

Slađa i ja U maju slavimo 25 godina braka! Đani progovorio o odnosu sa ženom i otkrio da ih korona ne remeti: Treba mi mir

Slađa i ja U maju slavimo 25 godina braka! Đani progovorio o odnosu sa ženom i otkrio da ih korona ne remeti: Treba mi mir

Kurir 18.03.2021
Pevač Radiša Trajković Đani otkrio je da ga ovakav način života usled pandemije ne ometa mnogo, budući da radi na novim pesmama, a stiže i da odmori: - Imam dosta hitova i da ne snimam više ništa. Mogu ovako i da živim, treba mi mir. Jer ja… »
Dobio sam zlatan lanac, dukate i sat: Đani nakon korone planira tri dana da cirka, a dva da radi!

Dobio sam zlatan lanac, dukate i sat: Đani nakon korone planira tri dana da cirka, a dva da radi!

Mondo 18.03.2021
Kaže da mu trenutna sitacija ne smeta. Kaže da mu trenutna sitacija ne smeta. Dok jedan broj estradnih umetnika kuka zbog loše finansijske situacije nastale usled pandemije korona virusa i otkazivanja nastupa, Radiša Trajković Đani ističe da ga… »
Darko Lazić: Otpevao sam jednu pesmu, a sada vidim da sam kralj korone!

Darko Lazić: Otpevao sam jednu pesmu, a sada vidim da sam kralj korone!

Vesti online 18.03.2021
Pevač Darko Lazić u poslednje dve nedelje čak tri puta je pevao na proslavama koje je prekinula komunalna policija, s obzirom da su okupljeni prekršili propisane mere u sprečavanja korona virusa. Od tri žurke, na snimcima smo mogli videti kako peva… »
"Treba nam novac, moramo da se snalazimo" Darko Lazić se pravdao u jutarnjem zbog korona žurke na kojoj je pevao u jeku…

"Treba nam novac, moramo da se snalazimo" Darko Lazić se pravdao u jutarnjem zbog korona žurke na kojoj je pevao u jeku…

Blic 18.03.2021
Darko Lazić pre tri večeri pevao je na jednom beogradskom splavu, ne poštujući epidemiološke mere, zbog čega je komunalna policija morala da reaguje. Komunalna policija je zatekla oko 25 gostiju u objektu. Svi koji su bili na licu mesta… »
Darko Lazić besan: Ne zovu me da za pare pevam na korona žurkama, za razliku od mojih kolega!

Darko Lazić besan: Ne zovu me da za pare pevam na korona žurkama, za razliku od mojih kolega!

Večernje novosti 18.03.2021
PEVAČ Darko Lazić kaže da nije nastupao ni na jednoj korona žurki, iako je u poslednje dve nedelje čak tri puta bio na istima. Od tri žurke, na snimcima smo mogli videti kako peva na dve. Treću je prekinula komunalna milicija, a na fotografiji se… »

Vesti dana »