Povezane vesti
U Novom Sadu stižu pozivi vojnim obveznicima
RTV 18.03.2021
NOVI SAD - Centar Ministarstva odbrane u Novom Sadu počeo je sa pozivima vojnim obveznicima koji se nisu odazvali opštem pozivu za uvođenje u vojnu evidenciju u 2021. godini, objavio je danas portal 021. Za uvođenje u evidenciju mogu se javiti i vojni… »
Poziv Novosađanima za uvođenje u vojnu evidenciju
Moj Novi Sad 18.03.2021
Centar Ministarstva odbrane za lokalnu samoupravu Novi Sad počeo je sa pozivanjem pojedinačnih vojnih obveznika koji se nisu odazvali opštem pozivu za uvođenje u vojnu evidenciju u 2021. godini. Uvođenje po pojedinačnom pozivu u Kancelariji Ministarstva… »
Objavljen poziv za uvođenje u vojnu evidenciju
NoviSad.com 18.03.2021
Novi Sad - Centar Ministarstva odbrane za lokalnu samoupravu Novi Sad počeo je pozivanje pojedinačnim pozivom vojne obveznike koji se nisu odazvali opštem pozivu za uvođenje u vojnu evidenciju u 2021. godini. Uvođenje po pojedinačnom pozivu u Kancelariji… »
Uvođenje u vojnu evidenciju u Novom Sadu
RTV 18.03.2021
NOVI SAD - Centar Ministarstva odbrane za lokalnu samoupravu Novi Sad počeo je pozivanje pojedinačnim pozivom vojne obveznike koji se nisu odazvali opštem pozivu za uvođenje u vojnu evidenciju u 2021. godini. Uvođenje po pojedinačnom pozivu u Kancelariji… »
Vesti dana »
Advokatica: Svi privedeni na Slaviji pušteni na slobodu, u pitanju prekršajne prijave
Radio 021 pre 14 satijoš 18 povezanih
(VIDEO) Grčki bogovi nisu dali da trofej ode iz Atine - Olimpijakos prvak Evrope!
Sportske.net pre 1 danjoš 32 povezane
Arhiv javnih skupova: Na Slaviji bilo između 180.000 i 190.000 ljudi
Danas pre 9 satijoš 25 povezanih
Aksios: Tramp pozvao arapske lidere da potpišu Avramske sporazume
Euronews pre 1 satjoš 47 povezanih




