Povezane vesti

Povlačim se: Nakon raskida sa Breskvicom Vojaž šokirao fanove novom objavom! (foto)

Povlačim se: Nakon raskida sa Breskvicom Vojaž šokirao fanove novom objavom! (foto)

Mondo 18.03.2021
Razočarao mnoge. Razočarao mnoge. Mladi reper Mihajlo Veruović Vojaž nedavno je raskinu sa devojkom, pevačicom Anđelom Iganjatović Breskvica, a njihovo razilaženje razočaralo je njihove fanove. Sada je Vojaž još jednom odlukom šokirao fanove… »
Voyage se povlači sa društvenih mreža, fanovi razočarani

Voyage se povlači sa društvenih mreža, fanovi razočarani

Nova 18.03.2021
Popularni mladi reper Mihajlo Veruović, poznatiji kao Voyage, oglasio se na Instagramu, te saopštio pratiocima i fanovima da se povlači s društvenih mreža. “Povlačim se sa interneta i svih društvenih mreža”, naveo je Voyage na Instagram… »
"Povlačim se": Vojaž doneo odluku, fanovi razočarani

"Povlačim se": Vojaž doneo odluku, fanovi razočarani

Blic 18.03.2021
Popularni reper Mihajlo Veruović, poznatiji kao Vojaž, oglasio se na svom Instagram profilu i podelio sa fanovima svoju odluku, kojom ih je iznenadio. - Povlačim se sa interneta i svih društvenih mreža - naveo je Vojaž na storiju i poslao jaku… »
Kad sam mogla sa monikom da se poljubim, mogu sve! Monika i Sanja sve prisnije, oplele po Tomićevoj! VIDEO

Kad sam mogla sa monikom da se poljubim, mogu sve! Monika i Sanja sve prisnije, oplele po Tomićevoj! VIDEO

Kurir 18.03.2021
Monika Horvat i Teodora Bilanović ćaskale su na garnituri, kada im se pridružila Sanja Stanković, koja je uživala u društvu bivše devojke Jovane Tomić Matore: - Kad sam mogla sa Matorom da se poljubim... Ljudi, ja sam se sa više devojaka… »

Vesti dana »