Povezane vesti

Sjajan posao: Crno-belih! Novi dvogodišnji ugovor za jednog od najvažnijih šrafova "parnog valjka"

Sjajan posao: Crno-belih! Novi dvogodišnji ugovor za jednog od najvažnijih šrafova "parnog valjka"

Sportal blic 18.03.2021
danas je obavio veliki posao. Novi dvogodišnji ugovor potpisao je srpski fudbaler i tako produžio vernost crno-belim bojama. Momak koji za dva dana puni 26 godina bio je član šampionske generacije koja je trijumfovala na Prvenstvu sveta na Novom… »
Biće još potpisa u Partizanu - direktor obećao: Vezista produžio ugovor, ali to je samo početak!

Biće još potpisa u Partizanu - direktor obećao: Vezista produžio ugovor, ali to je samo početak!

Mondo 18.03.2021
Generalni direktor otvoreno o rezultatima kluba, Ivici Kralju, produžavanju ugovora... Generalni direktor otvoreno o rezultatima kluba, Ivici Kralju, produžavanju ugovora... Partizan uradio veliki posao, a Saša Zdjelar potpisao ugovor na još dve… »
Saša Zdjelar - Šta se promenilo za ove tri godine?

Saša Zdjelar - Šta se promenilo za ove tri godine?

Sportske.net 18.03.2021
Preneli smo ranije danas, Saša Zdjelar je produžio ugovor sa Partizanom na još dve godine, a to je učinio u klupskim prostorijama, zajedno sa generalnim direktorom Partizana Milošem Vazurom. U prvoj izjavi za klupski sajt posle ovog potpisa koji su… »
Zdjelar nakon novog ugovora: Već dugo živim svoj san iz detinjstva!

Zdjelar nakon novog ugovora: Već dugo živim svoj san iz detinjstva!

Hot sport 18.03.2021
U Partizan je iz Olimpijakosa došao 2018. godine i do danas je u crno-belom dresu odigrao 150 utakmica. Saša Zdjelar, igrač sredine terena, danas je u službenim prostorijama u Humskoj, u prisustvu generalnog direktora g. Miloša Vazure produžio… »
Saša je porastao, sazreo i shvatio šta je zapravo Partizan

Saša je porastao, sazreo i shvatio šta je zapravo Partizan

Mozzart sport 18.03.2021
Emotivne reči Zdjelara posle potpisivanja novog ugovora sa crno-belima. Ima Partizan možda i bolje igrače, ali teško da ima konstantnijeg od Saše Zdjelara. I čini se da bi 25-godišnji vezista mogao da se zaista upiše zlatnim slovima u klupske… »
Porastao sam, sazreo i shvatio šta je Partizan: Kakve reči ljubimca Grobara, nije čudo što ga svi cene!

Porastao sam, sazreo i shvatio šta je Partizan: Kakve reči ljubimca Grobara, nije čudo što ga svi cene!

Mondo 18.03.2021
"Kada pogledam da sam za svega 3 godine odigrao 150 utakmica, to sigurno pokazuje da sam vredno radio". "Kada pogledam da sam za svega 3 godine odigrao 150 utakmica, to sigurno pokazuje da sam vredno radio". Saša Zdjelar i zvanično ostaje u Partizanu… »
POTPIS DANA - To se čekalo u Partizanu!

POTPIS DANA - To se čekalo u Partizanu!

Sportske.net 18.03.2021
Ono što se očekivalo već nekoliko meseci u Humskoj, danas je konačno realizovano. Iskusni vezista crno-belih i jedan od najstandardnijih fudbalera Partizana Saša Zdjelar potpisao je danas novi ugovor sa klubom iz Humske, u trajanju od dve godine! Ovu… »
Jedan od bitnijih igrača ostaje u Partizanu: Potpisan novi dvogodišnji ugovor!

Jedan od bitnijih igrača ostaje u Partizanu: Potpisan novi dvogodišnji ugovor!

Hot sport 18.03.2021
Partizan čuva standardnog igrača. Saša Zdjelar i FK Partizan postigli su dogovor o produžetku saradnje. Potpisan je novi ugovor na dve godine. On je u klubu od 2018. godine. Odigrao je 154 utakmice na kojima je zabeležio 6 golova i 12 asistencija… »
Zdjelar u Partizanu još dve godine

Zdjelar u Partizanu još dve godine

Vesti online 18.03.2021
Fudbaler Partizana Saša Zdjelar produžio je ugovor na još dve godine, saopštili su crno-beli. Zdjelar je u Partizan došao krajem januara 2018. godine iz Olimpijakosa. On je do sada odigrao 154 utakmice i postigao šest golova za Partizan. Tokom… »
Saša Zdjelar još dve godine u Partizanu

Saša Zdjelar još dve godine u Partizanu

Dnevnik 18.03.2021
BEOGRAD: Srpski fudbaler Saša Zdjelar potpisao je danas novi dvogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštili su crno-beli. Zdjelar, član šampionske generacije Srbije sa omladinskog šampionata sveta na Novom Zelandu, u Humsku je stigao pre skoro četiri… »
Potpis koji se čekao u Partizanu, Zdjelar produžio vernost

Potpis koji se čekao u Partizanu, Zdjelar produžio vernost

Nova 18.03.2021
Saša Zdjelar potpisao je novi dvogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštili su crno-beli. Član šampionske generacije Srbije sa U20 šampionata sveta na Novom Zelandu, u Humsku je stigao pre skoro četiri godine iz Olimpijakosa. U crno-belom dresu… »

Vesti dana »