Povezane vesti

“Divila sam se Federeru, ali Đoković pati, zove doktora, pa nastavi da igra”

“Divila sam se Federeru, ali Đoković pati, zove doktora, pa nastavi da igra”

Vesti online 18.03.2021
Rumunska teniserka Simona Halep, dala je intervju u kojem se, između ostalog dotakle i muškog tenisa, kao i Novaka Đokovića i Rodžera Federera. Treća teniserka sveta je istakla da Novak nikad ne odustaje. – Đoković je pravi primer sportiste… »
Iskreno o Novaku: ‘On je primer svima, ali Federer je genije!’

Iskreno o Novaku: ‘On je primer svima, ali Federer je genije!’

Hot sport 18.03.2021
Simon Halep pohvalila je srpskog asa, ali i otkrila koga ona najviše voli! Jedna od najboljih teniserki na svetu Simona Halep govorila je o Novaku Đokoviću, isključivo u superlativu! ‘Đoković je sportista za primer. Njegova snaga da otsane na… »
Halep: Đoković je sportista za primer, ali meni je Federer genije

Halep: Đoković je sportista za primer, ali meni je Federer genije

N1 Info 18.03.2021
Treća teniserka sveta Simona Halep je u razgovoru za rumunski Digisport pričala o tome kako vidi muški tenis i Novaka Đokovića koji je nedavno osvojio Australijan Open, Rodžera Federera koji se vratio posle 400 dana, kao i Rafu Nadala. Simona je… »
Evo zbog čega je Novak najbolji na svetu: Đoković pati, zove doktora, pa nastavi da igra

Evo zbog čega je Novak najbolji na svetu: Đoković pati, zove doktora, pa nastavi da igra

Večernje novosti 18.03.2021
MNOGO je ispričano o mentalnoj snazi Novaka Đokovića, koji je u tom segemntu bez premca. Kada se čini da gubi meč srpski as se izdigne i preokrene rezultat, što se videlo i na Australijan openu. I to u dramatičnom meču sa Amerikancem Tajlerom… »
"Novak pati, zove doktora, ali nastavi da igra": Idol joj je Federer, ali njene reči o Đokoviću su glavna tema!

"Novak pati, zove doktora, ali nastavi da igra": Idol joj je Federer, ali njene reči o Đokoviću su glavna tema!

Mondo 18.03.2021
Ona voli da priča o Srbinu. Ona voli da priča o Srbinu. Novak Đoković je teniser kojim se mnogi dive, a takvih ima i u ženskoj konkurenciji. Nekada najbolja teniserka sveta Simona Halep oduševljeno je komentarisala kako Đoković poput feniksa ume… »

Vesti dana »