Povezane vesti

Marija Šerifović o diskvalifikovanoj zvezdi Granda

Marija Šerifović o diskvalifikovanoj zvezdi Granda

Nova 18.03.2021
"Došao je trenutak da se oglasim i ja kao mentor Vanje Knežević, pokušaću da budem što kraća. Za čitavu situaciju sam saznala u avionu. Smatram apsolutno sumanutim i nenormalnim da kandidat koji je u takmičenju šeruje sadržaj koji je uvredljiv… »
Karleušu su zbog ovog snimka razapeli na mrežama: Izazvala burne reakcije nakon kojih je Vanja diskvalifikovana! (video)

Karleušu su zbog ovog snimka razapeli na mrežama: Izazvala burne reakcije nakon kojih je Vanja diskvalifikovana! (video)

Mondo 18.03.2021
Evo šta je JK rekla kandidatkinji i izazvala bes. Evo šta je JK rekla kandidatkinji i izazvala bes. Učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Vanja Knežević diskvalifikovana je zbog ripostovanja objava u kojima su pojedini korisnici društvenih… »
Čini mi se da su svi preterali! Marija Šerifović oglasila se nakon skandala u zvezdama granda: Ovo nikom nije trebalo, žao…

Čini mi se da su svi preterali! Marija Šerifović oglasila se nakon skandala u zvezdama granda: Ovo nikom nije trebalo, žao…

Kurir 18.03.2021
Marija Šerifović oglasila se na svom Instagram nalogu nakon što se saznalo da je Vanja Knežević diskvalifikovana. Marija je bila mentor pomenute kandidatkinje: - Došao je trenutak da se oglasim i ja kao mentor Vanje Knežević, pokušaću da budem… »
Marija šerifović se suprotstavila Karleuši i branila vanju: Ovako je reagovala u emisiji - "Kulturna je i vaspitana!"

Marija šerifović se suprotstavila Karleuši i branila vanju: Ovako je reagovala u emisiji - "Kulturna je i vaspitana!"

Mondo 18.03.2021
Diskvalifikovana takmičarka bila je u Marijinom timu. Diskvalifikovana takmičarka bila je u Marijinom timu. Burne reakcije povodom diskvalifikacije takmičarke iz "Zvezda Granda", 18-godišnje Vanje Knežević, na inicijativu Jelene Karleuše, ne… »
Zaboraviće te već sutra, neka tvoj autogol bude svima za nauk! Skandal se nastavlja, prepucavanje jk i Vanje još žešće!

Zaboraviće te već sutra, neka tvoj autogol bude svima za nauk! Skandal se nastavlja, prepucavanje jk i Vanje još žešće!

Mondo 18.03.2021
"Ne treba mi Vaše žaljenje", poručila je Vanja Jeleni. "Ne treba mi Vaše žaljenje", poručila je Vanja Jeleni. Diskvalifikacija Vanje Knežević iz takmičenja "Zvezde Granda" izazvala je burne reakcije, a članica žirija Jelena Karleuša i… »

Vesti dana »