Povezane vesti

Poslednje zbogom dragoljubu đuričiću uz bubnjeve: Muzičar ispraćen u prisustvu porodice, kolega i prijatelja (foto)

Poslednje zbogom dragoljubu đuričiću uz bubnjeve: Muzičar ispraćen u prisustvu porodice, kolega i prijatelja (foto)

Mondo 18.03.2021
Neutešni. Neutešni. Ispraćaj za kremaciju bubnjara Dragoljuba Đuričića, koji je 15. marta u 68. godini preminuo od posledica korona virusa, održan je danas, 18. marta, na Novom groblju u Beogradu. U kapeli su se okupili najbliži kako bi se… »
(Video) Poslednji oproštaj: od Dragoljuba Đuričića uz bubnjeve: Porodica, kolege i prijatelji skrhani bolom

(Video) Poslednji oproštaj: od Dragoljuba Đuričića uz bubnjeve: Porodica, kolege i prijatelji skrhani bolom

Blic 18.03.2021
Ispraćaj za kremaciju bubnjara Dragoljuba Đuričića, koji je preminuo od posledica korona virusa, održao se danas na Novom groblju u Beogradu. Najbliži se se okupili u kapeli, kako bi se poslednji put oprostila od svog voljenog, dok su se u pozadini… »
"Tata moj zauvek ćemo te voleti" Sin Dragoljuba Đuričića održao govor na očevoj kremaciji: "Ti i ja srešćemo se jednog…

"Tata moj zauvek ćemo te voleti" Sin Dragoljuba Đuričića održao govor na očevoj kremaciji: "Ti i ja srešćemo se jednog…

Blic 18.03.2021
Ispraćaj za kremaciju bubnjara Dragoljuba Đuričića, koji je preminuo od posledica korona virusa, održao se danas na Novom groblju u Beogradu. Najbliži se se okupili u kapeli, kako bi se poslednji put oprostila od svog voljenog, dok se u pozadini… »
Tata, srešćemo se opet: Potresni govor Đuričićevog sina

Tata, srešćemo se opet: Potresni govor Đuričićevog sina

Nova 18.03.2021
Ispraćaj za kremaciju bubnjara Dragoljuba Đuričića, koji je preminuo od posledica koronavirusa, održao se danas na Novom groblju u Beogradu. Najbliži se se okupili u kapeli, kako bi se poslednji put oprostila od svog voljenog, dok su se u pozadini… »
Poslednji pozdrav čuvenom bubnjaru: Rodbina i kolege ispraćaju Dragoljuba Đuričića muk na Novom groblju

Poslednji pozdrav čuvenom bubnjaru: Rodbina i kolege ispraćaju Dragoljuba Đuričića muk na Novom groblju

Kurir 18.03.2021
Bubnjar Dragoljub Đuričić preminuo je 15. marta u 68. godini od posledica korona virusa. Na Novom groblju danas će najbliži uputiti poslednji pozdrav legendarnom bubnjaru, koji će potom biti ispraćen na kremaciju. Porodica Dragoljuba Đuričića… »

Vesti dana »