Повезане вести
Фриленсерима стиже 40.000 пореских пријава у априлу и мају
Нова 18.03.2021
Удружење радника на интернету ће сутра у 14 часова одржати конференцију за медије испред амбасаде Републике Северне Македоније где ће говорити о наредним активностима Удружења која се спремају поводом најаве Пореске управе да… »
Фриленсери Србије траже информације од суседних земаља о начину опорезивања тог сектора
Нови магазин 18.03.2021
Председник Удружења радника на интернету (фриленсери) у Србији Миран Погачар рекао је да ће сутра предати писмо амбасади Северне Македоније којим ће затражити званичан одговор о томе како се у тој земљи опорезује зарада… »
Фриленсери траже одговор о начину опорезивања у суседним земљама
Н1 Инфо 18.03.2021
Председник Удружења радника на интернету у Србији Миран Погачар рекао је да ће сутра предати писмо амбасади Северне Македоније којим ће затражити званичан одговор о томе како се у тој земљи опорезује зарада дигиталних радника… »
Вести дана »
Адвокатска канцеларија Томановић: Студент Лазар Мишић ухапшен на аеродрому без основа
Радио 021 пре 59 минутајош 27 повезаних
"Физичка блокада Ормуског мореуза није кључни проблем..." Криза на Блиском истоку и даље траје: Тренутно не постоји реална могућност за једноставно решење
Курир пре 2 сатајош 50 повезаних
Џајић сломљен због смрти цвелета: „Градили смо тим који је освојио Европу и свет!“
Хот спорт пре 59 минутајош 64 повезане
Евакуација болесних с брода за крстарење, зараза можда стигла с депоније смећа у Аргентини
Бета пре 2 сатајош 63 повезане
БЛИСКОИСТОЧНИ СУКОБ Трамп: Рат САД са Ираном тече веома глатко, Иран жели договор
РТВ пре 34 минутајош 28 повезаних



