Povezane vesti

Rat zbog zvezde Granda: JK otpratila Šerifović s Instagrama

Rat zbog zvezde Granda: JK otpratila Šerifović s Instagrama

Nova 19.03.2021
Marija Šerifović, mentorka diskvalifikovane zvezde Granda Vanje Knežević, oglasila se juče na Instagramu ovim povodom, nakon čega je od svoje koleginice i prijateljice Jelene karleuše dobila "otprat" na pomenutoj društvenoj mreži. Karleuša se… »
Kraj prijateljstva? Karleuša otpratila Mariju sa Instagrama

Kraj prijateljstva? Karleuša otpratila Mariju sa Instagrama

Večernje novosti 18.03.2021
POVODOM diskfalifikacije kandidatkinje Vanje Knezević iz emisije Zvezde Granda, oglasila se i njena mentorka Marija Šerifović, nakon čega je usledio i neočekivani potez pop zvezde Jelene Karleuše. Naime, JK je samo nekoliko minuta nakon što je… »
"Zauvek sam završila sa zvezdama Granda": Diskvalifikovana takmičarka rekla svoje: "Srećna sam..."

"Zauvek sam završila sa zvezdama Granda": Diskvalifikovana takmičarka rekla svoje: "Srećna sam..."

Blic 18.03.2021
Vanja Knežević (18), takmičarka koja je diskvalifikovana iz "Zvezda Granda" zbog, kako je navela, Instagram storija, ponovo se oglasila na ovoj društvenoj mreži, a haos oko nje se ne stišava. Vanja je mnoge oduševila svojim nastupom u poslednjoj… »
"Postojali su: Pokušaji... Užasno mi je" Marija Šerifović je bila Vanjina mentorka, a evo šta kaže o njenoj…

"Postojali su: Pokušaji... Užasno mi je" Marija Šerifović je bila Vanjina mentorka, a evo šta kaže o njenoj…

Blic 18.03.2021
Vanja Knežević (18), takmičarka koja je diskvalifikovana iz "Zvezda Granda" zbog, kako je navela, Instagram storija, izazvala je pravu buru u javnosti i more komentara o svemu što se pred kamerama desilo. Marija Šerifović, inače mentorka mlade… »

Vesti dana »