Povezane vesti

"Razvela si me, s*ebala si mi život" - Ša divljao po zadruzi: Neviđeni haos u rijalitiju, Tara mu se smejala u lice!

"Razvela si me, s*ebala si mi život" - Ša divljao po zadruzi: Neviđeni haos u rijalitiju, Tara mu se smejala u lice!

Mondo 19.03.2021
Reper pobesneo i lomio sve pred sobom. Reper pobesneo i lomio sve pred sobom. Turbulentna afera Tare Simov i Nenada Aleksića Ša, zbog koje je reperova supruga Ivana Aleksić odlučila da se razvede, ne prestaje da intrigira, kako učesnike rijalitija… »
Ša izgubio kontrolu, lomio i divljao po zadruzi: Repera muči što će mu porodica videti vrele scene s ljubavnicom Tarom…

Ša izgubio kontrolu, lomio i divljao po zadruzi: Repera muči što će mu porodica videti vrele scene s ljubavnicom Tarom…

Kurir 19.03.2021
Turbulentna afera Tare Simov i Nenada Aleksića Ša, zbog koje je reperova supruga Ivana Aleksić odlučila da ga ostavi, ne prestaje da intrigira, kako stanare Bele kuće, tako i celokupnu domaću javnost. Ša je u ranim jutarnjim časovima zbog napada… »
Reper ŠA PODIVLJAO, pa uskočio u KREVET sa Tarom!

Reper ŠA PODIVLJAO, pa uskočio u KREVET sa Tarom!

Svet & Skandal 19.03.2021
Nenad Aleksić Ša i Tara Simov sinoć su se posvađali na „krv i nož” nakon čega je reper pokušao da pobegne sa imanje „Zadruga”. Kada se sve stišalo, njih dvoje su u izolaciji ponovo podgrejali strasti, i to u krevetu. Ša podivljao –… »
Novo divljanje u zadruzi: Reper se ponovo pentrao po krovu - umesto bekstva i kazne od 50.000 evra, raskid! (video)

Novo divljanje u zadruzi: Reper se ponovo pentrao po krovu - umesto bekstva i kazne od 50.000 evra, raskid! (video)

Mondo 19.03.2021
Nova drama ljubavnika. Nova drama ljubavnika Nenad Aleksić Ša se celu noć svađao sa ljubavnicom Tarom Simov, a pred zoru došlo je do kulminacije. Naime, Tara je ponovo dovela repera do ludila i po ko zna koji put Ša je pokušao da pobegne iz… »
Haos! "razvela si me, uništila si mi život" Ša pobesneo zbog Tare, hteo da beži iz Zadruge - počeo da lomi i baca

Haos! "razvela si me, uništila si mi život" Ša pobesneo zbog Tare, hteo da beži iz Zadruge - počeo da lomi i baca

Blic 19.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su se sinoć ponovo posvađali, nakon čega je reper ponovo pokušao da pobegne iz "Zadruge". Naime, Ša se popeo se na krov u ekonomskom dvorištu i pokušao da je pobegne iz rijalitija. Fran Pujas, Jovan Cvijetić Cvele i… »

Vesti dana »