Povezane vesti
Stanivuković o osnivanju novog pokreta: Cilj je da okupimo ljude oko ideje za bolju Republiku Srpsku
Blic 19.03.2021
Želimo okupiti ljude u građanski pokret oko ideje za bolju Srpsku bez obzira na stranačku pripadnost, rekao je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković objašnjavajući planove za osnivanje novog nadstranačkog pokreta. - Ideja u koju mi verujemo o… »
Stanivuković najavio pokret za promenu Republike Srpske
RTV 19.03.2021
BANJA LUKA - Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković najavio je da će već u aprilu intenzivirati ideju o formiranju novog pokreta, koji će, kako kaže, okupiti sve ljude koji su za promene u Republici Srpskoj bez obzira da li su ili nisu u nekoj… »
Stanivuković najavio pokret za promenu Republike Srpske
Vesti online 19.03.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković najavio je da će već u aprilu intenzivirati ideju o formiranju novog pokreta, koji će, kako kaže, okupiti sve ljude koji su za promene u Republici Srpskoj bez obzira da li su ili nisu u nekoj stranci… »
Vesti dana »

Tramp smatra da zemlje NATO-a treba da obore ruske avione koji krše njihov vazdušni prostor
Beta pre 10 minutajoš 91 povezana

Nikolić: Izraelci smatraju da rešenje o dve države treba da nastupi po okončanju rata
RTV pre 4 satijoš 28 povezanih