Povezane vesti
Šamot u stečaju ponuđen za 203,4 miliona dinara
Dnevnik 19.03.2021
ARANĐELOVAC: Firma Šamot u stečaju ponuđena je na prodaju kao pravno lice po početnoj ceni od 203,4 miliona dinara, objavila je Agencija za licenciranje stečajnih upravnika. Najznačajnija imovina Šamota u stečaju su objekti fabričkog kompleksa u… »
Motel na 2.000 m2 i 2,4 hektara ponuđeni za 20 miliona
Nova 19.03.2021
Motel u Vranju koji se prostire na više od dve hiljade kvadratnih metara ponuđen je na prodaju kroz stečaj tamošnje firme za ugosteljstvo i turizam "Vranje" doo po početnoj ceni od 20,6 miliona dinara, objavila je danas Agencija za licenciranje stečajnih… »
Vesti dana »
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih
Danas toplo, ali nestabilno, evo kada se očekuju pljuskovi sa grmljavinom: Temperatura do 26 stepeni
Telegraf pre 5 minutajoš 3 povezane
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
BBC News pre 4 satijoš 2 povezane
„Dogodine u Prizrenu. Živela Srbija“: Ko je novi direktor UKC Niš dr Milan Lazarević?
Danas pre 7 satijoš 1 povezana



