Povezane vesti

Bajden još jednom potvrdio da je "gaf mašina": Dva puta u svom govoru napravio istu grešku

Bajden još jednom potvrdio da je "gaf mašina": Dva puta u svom govoru napravio istu grešku

Blic 19.03.2021
Američki portal Njujork post piše od tome kako je predsednik Džo Bajden dva puta u poslednje vreme nazvao potpredsednicu Kamalu Haris predsednikom SAD. On je najpre u govoru održanom u četvrtak povodom podele oko 100 miliona vakcina u SAD Harisovu… »
Kamala Haris je...Predsednik? Da li je Bajden napravio novi gaf ili slučajno otkrio pravu istinu? (video)

Kamala Haris je...Predsednik? Da li je Bajden napravio novi gaf ili slučajno otkrio pravu istinu? (video)

Pravda 19.03.2021
Američki predsednik Džo Bajden napravio je još jedan u nizu javnih gafova, pošto je potpredsednicu Kamalu Haris nazvao predsednicom. „Kada smo predsednica Haris i ja“, rekao je Bajden na konferenciji za štampu o programu vakcinacije protiv virusa… »
Bajden više nije predsednik SAD: Novi gaf prvog čoveka Amerike, evo koga je unapredio na tu funkciju (video)

Bajden više nije predsednik SAD: Novi gaf prvog čoveka Amerike, evo koga je unapredio na tu funkciju (video)

Kurir 19.03.2021
Predsednik SAD Džo Bajden napravio je još jedan u nizu javnih gafova, pošto je potpredsednicu Kamalu Haris nazvao predsednicom. "Kada smo predsednica Haris i ja", rekao je Bajden na konferenciji za štampu o programu vakcinacije protiv virusa korona u… »
Novi Bajdenov gaf: Kamalu Haris nazvao predsednicom

Novi Bajdenov gaf: Kamalu Haris nazvao predsednicom

Nova 19.03.2021
Američki predsednik Džo Bajden napravio je još jedan u nizu javnih gafova, pošto je potpredsednicu Kamalu Haris nazvao predsednicom. „Kada smo predsednica Haris i ja“, rekao je Bajden na konferenciji za štampu o programu vakcinacije protiv virusa… »

Vesti dana »