Povezane vesti

Jezive tvrdnje Hamerove bivše: Silovao me je četiri sata

Jezive tvrdnje Hamerove bivše: Silovao me je četiri sata

Nova 19.03.2021
Protiv američkog glumca Armija Hamera od 3. februara ove godine vodi se istraga policije zbog navodnog silovanja. Efi, devojka koja nije želela da otkrije pravi identitet, je početkom januara prvi put iznela optužbe protiv zvezde filma "Skrivena… »
Glumac Armi Hamer optužen za silovanje

Glumac Armi Hamer optužen za silovanje

N1 Info 19.03.2021
Američki glumac Armi Hamer, poznat po ulozi u filmu "Skrivena ljubav", izgubio je učešće u dva holivudska projekta nakon optužbi na društvenim mrežama za silovanje, a u četvrtak je protiv njega sudsku tužbu podnela mlada žena. Hamerov avokat… »
"Silovao me je četiri sata": Stravične optužbe protiv glumca Armija Hamera - tražio da seče devojke, podneta tužba!

"Silovao me je četiri sata": Stravične optužbe protiv glumca Armija Hamera - tražio da seče devojke, podneta tužba!

Mondo 19.03.2021
Strašne priče navodnih partnerki glumca Armija Hamera. Strašne priče navodnih partnerki glumca Armija Hamera Glumca Armija Hamera optužila je devojka po imenu Efi da ju je silovao 24. aprila 2017, kad je imala 20 godina. Ona se pojavila pres… »
Armija Hamera bivša devojka optužila za silovanje

Armija Hamera bivša devojka optužila za silovanje

Nova 19.03.2021
Devojka koja se zove Efi pojavila se na pres konferenciji sa svojom advokaticom Glorijom Alred, te je ne navodeći svoje prezime, u suzama objavila da ju je zvezda filma "Skrivena ljubav", Armi Hamer, silovao 24. aprila 2017, kad je imala 20 godina… »
Silovao me je 4 sata, mislila sam da će me ubiti! Jezivo svedočenje devojke koja je optužila slavnog glumca za…

Silovao me je 4 sata, mislila sam da će me ubiti! Jezivo svedočenje devojke koja je optužila slavnog glumca za…

Kurir 19.03.2021
Glumca Armija Hamera optužila je devojka po imenu Elf da ju je silovao 24. aprila 2017, kad je imala 20 godina. Ona se pojavila nba pres konferenciji sa svojom advokaticom Glorijom Alred, te je ne navodeći svoje prezime, a tu je navela i da ju je zvezda… »

Vesti dana »