Povezane vesti
Njemačka ušla u treći val zaraze, moguće novo zaključavanje
Al Jazeera 19.03.2021
Njemački ministar zdravstva rekao je da u Evropi još nema dovoljno doza vakcine da se treći val zaustavi samo vakcinacijom. Treći val pandemije korona virusa pogodio je Njemačku i neće ga zaustaviti samo vakcinacija, rekao je njemački ministar zdravstva… »
Nemački ministar zdravlja upozorava: Evropa nema dovoljno vakcina da zaustavi treći talas. Čekaju nas nove mere
Kurir 19.03.2021
Nemački ministar zdravlja Jens Špan izjavio je danas da je Nemačka u pregovorima s Rusijom o nabavci vakcina protiv korona virusa Sputnjik Ve, javlja Rojters. On je na konferenciji za novinare u Berlinu rekao da je jedini izlaz iz pandemije korona virusa… »
“Evropa nema dovoljno vakcina da zaustavi treći talas”
Nova 19.03.2021
"Broj novih slučajeva zaraze koronavirusom opet je u porastu. Nalazimo se u trećem talasu pandemije", rekao je danas nemački ministar zdravlja Jens Špan na konferenciji za novinare. Potpredsednik Instituta Robert Koh, Lars Šade, takođe je naglasio kako… »
U Nemačkoj nagli porast zaraze korona virusom
Danas 19.03.2021
Nemačka se suočava sa „vrlo jasno eksponencijalnim porastom“ zaraze korona virusom, posebno povezanim sa širenjem britanske varijante, upozorio je zvaničnik nemačkog Instituta za javno zdravlje „Robert Koh“. „Sasvim je moguće da za Uskrs imamo situaciju… »
Vesti dana »

U sinoćnim neredima u Srbiji povređeno 6 policajaca, privedeno 56 ljudi tokom neprijavljenih protesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 14 minutajoš 39 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa osveženjem i najavom ponovnog toplog talasa
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana

Macut: Uništavanje državne imovine u Valjevu očigledan početak udara i na sudsku vlast
Novi magazin pre 1 satjoš 12 povezanih

Zelenski, Fon der Lajen, Makron, Merc i Meloni idu kod Trampa u Vašington
NIN pre 19 minutajoš 83 povezane

Francuski portal Medijapar: U Srbiji vlasti izabrale izuzetno opasno zaoštravanje
Beta pre 2 satajoš 11 povezanih