Povezane vesti

Diskvalifikovana Vanja Knežević otkrila nove detalje o skandalu!

Diskvalifikovana Vanja Knežević otkrila nove detalje o skandalu!

Svet plus 19.03.2021
Diskvalifikovana Vanja Knežević otkrila nove detalje o skandalu koji trese estradu, uplela i Mariju Šerifović! Ona je navodno izbačena iz daljeg takmičenja zbog bahatog ponašanja. Mlada pevačica ponovo se oglasila putem svog Instagram storija i… »
Diskvalifikovana "Zvezda Granda" Vanja otkrila: "Odbila sam šanse za vraćanje u takmičenje, hvala mariji, istina uvek izađe…

Diskvalifikovana "Zvezda Granda" Vanja otkrila: "Odbila sam šanse za vraćanje u takmičenje, hvala mariji, istina uvek izađe…

Blic 19.03.2021
Vanja Knežević (18), takmičarka koja je diskvalifikovana iz "Zvezda Granda" zbog, kako je navela, Instagram storija, ponovo se oglasila na ovoj društvenoj mreži i porukama izazvala polemike i buru komentara. Ona je potvrdila reči Marije Šerifović… »
Kako je puklo prijateljstvo Karleuše i Marije Šerifović

Kako je puklo prijateljstvo Karleuše i Marije Šerifović

Nova 19.03.2021
Jelena Karleuša je prvo otpratila s Instagrama Mariju Šerifović, a potom se i oglasila tim povodom na pomenutoj društvenoj mreži, čime je jasno pokazala da je povređena od strane koleginice i sada već bivše prijateljice. Razlog tome je… »
Dramatično pismo razočarane Karleuše Mariji Šerifović

Dramatično pismo razočarane Karleuše Mariji Šerifović

Vesti online 19.03.2021
Jelena Karleuša se oglasila na Instagramu nakon što je na pomenutoj društvenoj mreži otpratila svoju donedavnu prijateljicu Mariju Šerifović. Karleuša je, naime, zamerila Mariji izjavu koju je dala povodom diskvalifikacije takmičarke “Zvezda… »
Šerifovićeva baš nadrljala! Plavuša vanju izbacila, a Mariju blokirala: Nisi mene zaštitila, a ti si bila gora od mene!

Šerifovićeva baš nadrljala! Plavuša vanju izbacila, a Mariju blokirala: Nisi mene zaštitila, a ti si bila gora od mene!

Kurir 19.03.2021
Članica žirija Zvezda Granda koja je tražila diskvalifikaciju kandidatkinje Vanje Knežević obrusila se i na koleginicu Mariju Šerifović. Njoj je, po svemu sudeći, zasmetalo to je što pobednica Evrovizije realno sagledala celokupnu situaciju i… »
Dramatično pismo razočarane Karleuše Mariji Šerifović

Dramatično pismo razočarane Karleuše Mariji Šerifović

Nova 19.03.2021
Jelena Karleuša se oglasila na Instagramu nakon što je na pomenutoj društvenoj mreži otpratila svoju donedavnu prijateljicu Mariju Šerifović. Karleuša je, naime, zamerila Mariji izjavu koju je dala povodom diskvalifikacije takmičarke "Zvezda… »
Puklo prijateljstvo? JK i Šerifovićka nisu više u DOBRIM ODNOSIMA?!

Puklo prijateljstvo? JK i Šerifovićka nisu više u DOBRIM ODNOSIMA?!

Svet & Skandal 19.03.2021
Prijateljstvo Jelene Karleuše i Marije Šerifović jedno je od jačih na estradi, pogotovu od kada su zajedno u žiriju „Zvezde Granda”. Uvek su bile tu jedna za drugu, i podržavaju se u svim životnim situacijama. Tako se Marija našla Jeleni u… »
Karleuša "udarila" i na mariju Šerifović: Žestoko joj uzvratila - "Nisi me zaštitila, opravdala si užas"!

Karleuša "udarila" i na mariju Šerifović: Žestoko joj uzvratila - "Nisi me zaštitila, opravdala si užas"!

Mondo 19.03.2021
Diskvalifikacija koja se pretvorila u skandal, a Jelena poručuje: "Biću još jača!". Diskvalifikacija koja se pretvorila u skandal, a Jelena poručuje: "Biću još jača!". Nakon što je Marija Šerifović iznela svoj stav o diskvalifikaciji Vanje… »

Vesti dana »