Povezane vesti
Đoković odustao od učešća na mastersu u Majamiju
Danas 19.03.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković saopštio je večeras da neće učestvovati na predstojećem mastersu u Majamiju pošto želi da provede više vremena sa porodicom. „Ove godine se nažalost neću takmičiti na turniru u Majamiju. Vremena uz porodicu nikad nije… »
"Veoma mi je žao!" Javio se Novak lošom porukom, Srbin otkazao dolazak na veliki turnir i otkrio razlog
Sportal blic 19.03.2021
Kao i što se moglo pretpostaviti , neće učestvovati na turniru u Majamiju. Srpski teniser je otakazao dolazak na čuveni američki turnir i obrazložio taj potez. - Dragi navijači, veoma mi je žao što moram da vas obavestim da ove godine neću putovati u… »
Đoković ne igra u Majamiju: Novak se vraća na teren tek u Monte Karlu
Večernje novosti 19.03.2021
POVREDA trbušnog mišića koja je Novaka Đokovića mučila tokom Australijan opena je ostavila više posledica nego što se isprva mislilo i našem teniseru je potrebno još vremena za trening. Zbog toga je svetski broj jedan odlučio da preskoči turnir u… »
Vesti dana »
Da li će Tivat postati novi pojam u rečniku proširenja Evropske unije
BBC News pre 3 satajoš 69 povezanih
Rat u Ukrajini Putin: Besmislica je da ćemo napasti NATO, Rusija spremna za mir sa Ukrajinom
Euronews pre 1 danjoš 45 povezanih
Vučić: Slažemo se s Makronom i Mercom oko pristupa EU, biće spisak onih koji su gasili požar na Luštici
Nedeljnik pre 1 danjoš 125 povezanih
Italijan odmoran ide po trofej Rolan Garosa: Koboli bez borbe do finala
Dnevnik pre 5 satijoš 33 povezane
Zverev i Koboli u finalu Rolan Garosa, Mateo Arnaldi zbog virusa predao polufinalni meč
Newsmax Balkans pre 6 satijoš 28 povezanih



