Povezane vesti
Kineska vojska stavila rampu! Ameri u problemu!
Pravda 20.03.2021
Nakon vesti da je kineska vojska zabranila da kompanija "Tesla" radi u njenim objektima, prvi čovek te kompanije Ilon Mask izjavio je danas da će njegova kompanija biti zatvorena ako su se njegovi automobili koristili za špijuniranje. „Postoji vrlo… »
Mask: Ako naša vozila špijuniraju po Kini, ugasićemo se
Nova 20.03.2021
Vlasnik kompanije Tesla, Ilon Mask, rekao je da će ugasiti kompaniju, ako se ispostavi je tačna tvrdnja Kine da automobili ove kompanije "špijuniraju" po vojnim objektima u Kini. “To je vrlo teška i ozbiljna optužba za nas, mi vodimo računa o poverljivim… »
Zabranjena vozila Tesla u vojnim objektima u Kini
RTV 20.03.2021
SIJETL - Nakon vesti da je kineska vojska zabranila da kompanija "Tesla" radi u njenim objektima, prvi čovek te kompanije Ilon Mask izjavio je danas da će njegova kompanija biti zatvorena ako su se njegovi automobili koristili za špijuniranje. „Postoji… »
Vesti dana »
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate zbog rasta cena sirove nafte
Naslovi.ai pre 59 minutajoš 79 povezanih
Nepregledna kolona bajkera stigla da isprati pokojnog Dragana na večni počinak: Potresne scene ispred doma u Brestaču (video)
Kurir pre 19 minutajoš 56 povezanih
(BLOG) Amerika tvrdi da je Hamnei "ranjen i unakažen", četiri člana posade SAD poginula u padu vojnog aviona
N1 Info pre 4 minutajoš 42 povezane
Mladić i devojka stari 19 godina poginuli u Busijama, još jedna tinejdžerka teško povređena: sleteli kolima u kanal
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 32 povezane




