Povezane vesti

Siniša Mihajlović planira da se penzioniše sa 75 ili 80 godina

Siniša Mihajlović planira da se penzioniše sa 75 ili 80 godina

Novi magazin 20.03.2021
Srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović izjavio je danas da planira da se penzioniše kada bude imao 75 ili 80 godina. "Mislim da ću prestati da radim kada budem imao 75 ili 80 godina. Tada bih voleo da provodim vreme sa porodicom i sa mnogo, mnogo… »
Mihi papa poručio da bi trebalo da bude svetac! "Grande Siniša" otrkio kada će u penziju, pa pričao o susretu sa papom

Mihi papa poručio da bi trebalo da bude svetac! "Grande Siniša" otrkio kada će u penziju, pa pričao o susretu sa papom

Mondo 20.03.2021
Poznato do kada će Miha da bude trener. Poznato do kada će Miha da bude trener Legenda srpskog fudbala otkrio je planove za budućnost italijanskim medijima. Nekadašnji fudbaler Siniša Mihajlović (52) još će da pravi dobre fudbalske taktike… »
Papa Franja poručio Mihajloviću: Ti bi trebalo da budeš svetac, jer…

Papa Franja poručio Mihajloviću: Ti bi trebalo da budeš svetac, jer…

Vesti online 20.03.2021
Trener fudbalera Bolonje i bivši selektor Srbije Siniša Mihajlović otkrio je šta mu je Papa Franja poručio. Mihajlović je prilikom posete Vatikanurazgovarao sa Papom. – To je bilo nezaboravno iskustvo. Papa je pametan i mudar čovek koji je uvek… »
Mihajlović svetac zbog tašte, u penziju ide sa 80 godina

Mihajlović svetac zbog tašte, u penziju ide sa 80 godina

Nova 20.03.2021
Siniša Mihajlović je imao priliku da upozna Papu Franju, a za italijanske medije je otkrio šta mu je poglavar Vatikana tom prilikom rekao. “Kada sam otišao u Vatikan, i predstavio se papi, prvo što mi je rekao bilo je ‘Ti bi trebalo da budeš… »

Vesti dana »