Povezane vesti
Nesreća na Ibarskoj: Muškarca pokosio automobil dok je pretrčavao magistralu, preminuo na licu mesta
Blic 20.03.2021
Na Ibarskoj magistrali kod Gornjeg Milanovca nastradao je pešak čiji se identitet još utvrđuje. Kako su rekli u čačanskoj Policijskoj upravi, muškarac srednjih godina je poginuo sinoć oko 22.30, kad je na njega naleteo automobil marke "škoda" čačanskih… »
Autom pokosio pešaka, on preminuo na licu mesta
Nova 20.03.2021
Muškarac, starosti oko 50 godina, poginuo je u petak veče oko 22 sata, kada je na njega, dok je prelazio Ibarsku magistralu kod Gornjeg Milanovca, naleteo automobil "škoda" čačanskih registarski oznaka, koji se kretao iz pravca Beograda prema Preljini… »
Pokošen pešak: Tragedija na Ibarskoj magistrali kod Gornjeg Milanovca
Večernje novosti 20.03.2021
MUŠKARAC starosti oko 50 godina, čiji identitet još nije poznat, poginuo je u petak veče oko 22.30 časova, kada je na njega, dok je prelazio Ibarsku magistralu kod Gornjeg Milanovca, naleteo automobil "škoda" čačanskih registarski oznaka, koji se kretao… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 79 povezanih

"Kasnimo, birala sam haljinu": Tea Tairović stigla kod Matića s mužem, prisetila se svog 18. rođendana (Video)
Mondo pre 16 minutajoš 49 povezanih

Vlada Srbije usvojila odluku o povećanju minimalne zarade sa 404 na 551 evro
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 41 povezana

„Kaliniću blokaderu uctašo“: Poruke mržnje legendarnom košarkašu
Sport klub pre 2 satajoš 15 povezanih

Potpuna obustava saobraćaja u centru Beograda: Uklanjaju se vozila, izmenjene trase gradskog prevoza
B92 pre 5 satijoš 25 povezanih