Povezane vesti

Seka Aleksić: Pila sam ulje Svetog Nektarija pre vantelesne

Seka Aleksić: Pila sam ulje Svetog Nektarija pre vantelesne

Nova 20.03.2021
Pevačica Seka Aleksić poslednjih nedelja redovno snima vlogove za svoj Jutjub kanal, a ovog puta pričala je o svom iskustvu sa vantelesnom oplodnjom. S obzirom na to da je dobila mnogo pitanja na ovu temu, folkerka koja ima dva sina, Jovana i Jakova… »
Borili smo se 7 godina da dobijemo dete: Seka Aleksić o potomstvu i vantelesnoj oplodnji - nije bilo lako!

Borili smo se 7 godina da dobijemo dete: Seka Aleksić o potomstvu i vantelesnoj oplodnji - nije bilo lako!

Mondo 20.03.2021
Pevačica iskreno o teškom putu kroz koji su ona i njen suprug prošli. Pevačica iskreno o teškom putu kroz koji su ona i njen suprug prošli. Seka Aleskić nedavno je počela da snima vlogove za svoj Jutjub kanal, a u jednom od njih je pričala i o… »
Sedam godina smo se borili da dobijemo dete: Pevačica Seka Aleksić otkrila detalje o procesu vantelesne oplodnje

Sedam godina smo se borili da dobijemo dete: Pevačica Seka Aleksić otkrila detalje o procesu vantelesne oplodnje

Večernje novosti 20.03.2021
PEVAČICA Seka Aleksić otkrila je svoje iskustvo sa vantelesnom oplodnjom na svom Jutjub kanalu. - Moj put ka potomstvu nije bio lak, ja sam osoba koja je sedam godina čekala da dobije dete. Moj suprug i ja smo se sedam godina borili da dobijemo dete… »
"Popila sam ulje Svetog Nektarija, pričestila se i otišla na vantelesnu": Seka o borbi za potomstvo koja je trajala 7 godina

"Popila sam ulje Svetog Nektarija, pričestila se i otišla na vantelesnu": Seka o borbi za potomstvo koja je trajala 7 godina

Blic 20.03.2021
Seka Aleksić poslednjih nedelja redovno snima vlogove za svoj Jutjub kanal, a ovog puta pričala je o svom iskustvu sa vantelesnom oplodnjom. Budući da je dobila mnogo pitanja na ovu temu, Seka, koja ima dva sina, je odlučila da sa obožavaocima podeli… »

Vesti dana »